Pasiekimai

Geografijos olimpiada „Mano Gaublys” 2016

Jau penktus metus LGMA organizuoja olimpiadą „Mano gaublys”. Šiais metais olimpiada vyko kovo 18–19 dienomis. Mūsų gimnazijoje ji taip pat vyko, kurioje dalyvavo 612 klasių mokiniai. Šiais metais pirmą kartą buvo pakviesti dalyvauti ir 912 kl. mokiniai besidomintys geografijos mokomuoju dalyku.
Olimpiados užduotys pareikalavo įvairių žinių ir gebėjimų. Prireikė ne tik žemėlapio išmanymo ar teorinių, pamokose gaunamų žinių, bet ir mokėjimo atlikti įvairius skaičiavimus ir matavimus plane, bei tikslesnių faktų ir pasaulyje vykstančių procesų žinojimo ir savų žinių pritaikymo užduotyse.  Pradžioje, galbūt, pasirodžiusios lengvos užduotys, privertė geriau pamąstyti, kai reikėjo pasirinkti teisingą atsakymą. Geografija dar kartą parodė, kad tai platus ir gilus mokslas, nes norint surinkti maksimalų taškų skaičių konkursuose, reikia įdėti nemažai ir savarankiškų pastangų besidomint kas, kur ir kodėl vyksta pasaulyje. 


Šiais metais  olimpiadoje”Mano gaublys”  dalyvavo 72 mūsų gimnazijos  mokiniai. Sekmė šiais metais šypsojosi  ir daugiausia taškų surinko šie mokiniai :
6  klasės: Gudelytė Ieva, Paukštė Konstantinas, Elzė Amilevičiūtė.
7  klasės: Turulytė Vija, Strazdas Emilis,Strodomskis Benas, Pocevičius Rapolas. 
8  klasės: Sadzevičius Martynas, Baronas Julius,  Luščinskas Džiugas, Žvinys Žygimantas.
I gimnazijos klasių net keli mokiniai surinko tokį patį taškų skaičių- Kristupas Pačkauskas, Gustas Giedraitis, Andrius Mašonis ir Pijus Mikailas.
II gimnazijos klasių stipriausias buvo Martynas Bielinis,
Iš III gimnazijos klasių stipriausias buvo Karolis Trakas. 
IV gimnazijos klasėse buvo  Daumantas Bekintis, Buoželytė Solveiga.
Džiaugiamės dalyvavusiais, linkime ir toliau stiprėti, domėtis ir siekti dar geresnių rezultatų, o tie kuriems šiek tiek pritrūko, nenusiminti ir kitais metais stengtis pagauti sekmės paukštę.

 
Kitos naujienos


05-04

2016

„Education to responsibility“ - tokiais žodžiais buvome sutikti vasario 18-27 dienomis vos atvykę į Vokietijos miesto Pforzheimo, dar vadinamo aukso miestu, Johanna-Wittum mokyklą, kurioje vyko jau antrasis šio projekto susitikimas. Jo skambus pavadinimas - ,,European Challenges in Sustainable Energy Production by Biotechnology“ kalba pats už save: projektas, skirtas 16 – 18 metų mokiniams, ieško būdų, kaip spręsti energetikos problemas ir gaminti...

01-04

2016

Ar esate kada pagavęs save svarstantį, kam labiau „limpa“ matematika – berniukams ar mergaitėms? Kad netektų pasikliauti vien nuojauta, galima remtis tyrimais. Bet vienos išvados prieitumėt, peržvelgę standartizuotų testų ar tarptautinių...

30-03

2016

5 c klasės mokinys Oskaras Karlavičius dalyvavo baigiamajame BALTIC CUP 2016 etape Suomijoje. Tai vienintelis tarptautinis kalnų slidinėjimo čempionatas Baltijos šalyse, kuriame dalyvauja sportininkai iš Baltijos šalių bei Rusijos, Baltarusijos, Suomijos, Čekijos, Turkijos ir kt...

15-03

2016

Sveikiname
Veroniką Everatt (IIIa) ir Eleną Everatt (IIIa), laimėjusias atranką dėl teisės atstovauti Lietuvai Europos Sąjungos gamtos mokslų olimpiadoje - EUSO 2016

15-03

2016

Sveikiname
49-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados dalyves ir prizininkes Emiliją Barteškaitę (IIa), Veroniką Everatt (IIIa) - II vieta, Eleną Everatt (IIIa) - III vieta.