Pasiekimai

Komanda prasideda nuo pavadinimo

Pasiryžę dalyvauti tarptautiniame HighFour turnyre kaskart susiduria su iššūkiu – kokį pavadinimą suteikti savo komandai? Smagu matyti, kad VJG matematikai išmonės nestokoja. :) Balandžio 12 d. vykusiame ture vėl dalyvavo aštuntokų komanda „Traigienė“ (Ugnė Milašiūnaitė (8b), Juozapas Ivanauskas, Paulius Vijeikis (abu 8d)) ir dvi penktokų komandos: „Radijatoriai“ bei „Mergamatika ir mergalybė“.

Kaip galima nujausti, pastarąją komandą sudarė vien merginos: Augustė Žiobaitė, Lidija Radzevičiūtė (abi 5c), Elzė Petkevičiūtė (5b) ir Erdenė Garunkštytė (5d).

Kitoje - „Radijatorių“ - grupelėje buvo tik vaikinai: Mykolas Kovarskas, Kovas Kastanauskas (abu 5b), Anupras Vaitkevičius ir Matas Kačinskas (abu 5c).

Mūsiškių rezultatus galite rasti šioje lentelėje:

(iš http://www.highfour.co/mathematics/results , 2015-2016 / Round 8)

Sveikinimai mokiniams ir jų mokytojams!

Eduardas Juška, „Neįmanomų“ uždavinių klubas
Kitos naujienos


15-04

2016

Sveikiname šių mokslo metų Fizikos olimpiadų dalyvius-prizininkus!

15-04

2016

Sveikiname Vilniaus jėzuitų gimnazijos septintokes Brigitą Sabaliauskaitę (7b), Barborą Bučinskaitę (7b), Elzę Jakučionytę (7b), Vaivą Adomavičiūtę (7b), Miglę Kuraitę (7d), Liepą Katavičiūtę (7d) VILNIAUS MIESTO LENGVOSIOS ATLETIKOS KETURKOVĖS VARŽYBOSE (60 m bėgimas, šuolis į tolį, kimštinio kamuolio (1 kg) stūmimas, 400 m bėgimas) iškovojusias I-ąją vietą.

13-04

2016

Sveikiname Vilniaus jėzuitų gimnazijos mokinius sėkmingai pasirodžius Vilniaus mokyklų 8 kl. mokinių fizikos olimpiados II etape...

11-04

2016

Jau penktus metus LGMA organizuoja olimpiadą „Mano gaublys”. Šiais metais olimpiada vyko kovo 18–19 dienomis. Mūsų gimnazijoje ji taip pat vyko, kurioje dalyvavo 612 klasių mokiniai. Šiais metais pirmą kartą buvo pakviesti dalyvauti ir 912 kl. mokiniai besidomintys geografijos mokomuoju dalyku.
Olimpiados užduotys pareikalavo įvairių žinių ir gebėjimų. Prireikė ne tik...

05-04

2016

„Education to responsibility“ - tokiais žodžiais buvome sutikti vasario 18-27 dienomis vos atvykę į Vokietijos miesto Pforzheimo, dar vadinamo aukso miestu, Johanna-Wittum mokyklą, kurioje vyko jau antrasis šio projekto susitikimas. Jo skambus pavadinimas - ,,European Challenges in Sustainable Energy Production by Biotechnology“ kalba pats už save: projektas, skirtas 16 – 18 metų mokiniams, ieško būdų, kaip spręsti energetikos problemas ir gaminti...