Pasiekimai

I vieta Lietuvos mokyklų žaidynių keturkovės lengvosios atletikos finalinėse varžybose

Olimpinės dienos metu, kuri vyko Šiauliuose gegužės 28 d. Vilniaus jėzuitų gimnazijos septintokės Brigita Sabaliauskaitė (7b), Barbora Bučinskaitė (7b), Elzė Jakučionytė (7b), Vaiva Adomavičiūtė (7b), Vija Turulytė (7b), Miglė Kuraitė (7d) dalyvavo  LIETUVOS MOKYKLŲ ŽAIDYNIŲ KETURKOVĖS LENGVOSIOS ATLETIKOS FINALINĖSE VARŽYBOSE (60 m bėgimas, šuolis į tolį, kamuoliuko metimas, 500 m bėgimas) ir iškovojo I-ąją vietą! 

Sveikiname nugalėtojas ir dėkojame už Vilniaus jėzuitų gimnazijos garsinimą Lietuvoje!
Kitos naujienos


16-05

2016

Sveikiname Veroniką Everatt (IIIa) ir Eleną Everatt (IIIa) iškovojusias sidabro medalius 14-oje Europos Sąjungos gamtos mokslų olimpiadoje, kuri vyko šių metų gegužės 7–14 d. Tartu ir Taline, Estijoje! Olimpiadoje Veronika ir Elena dalyvavo kaip biologijos mokslo žinovės.

26-04

2016

Kristupas Rudzkis (IV kl.) Respublikinėje ekonomikos ir verslo olimpiadoje apdovanotas pagyrimo raštu už geras žinias ir sėkmingą dalyvavimą. Sveikiname ir džiaugiamės.

26-04

2016

Sveikiname Vilniaus jėzuitų gimnazijos merginų tinklinio komandą VILNIAUS MIESTO GIMNAZIJŲ MOKINIŲ XV SPORTO ŽAIDYNĖSE užėmusią 5-ąją vietą. Visoms dalyvėms dėkojame už entuziazmą, bendruomeniškumą ir pasiaukojantį žaidimą..

22-04

2016

Pasiryžę dalyvauti tarptautiniame HighFour turnyre kaskart susiduria su iššūkiu – kokį pavadinimą suteikti savo komandai? Smagu matyti, kad VJG matematikai išmonės nestokoja. :) Balandžio 12 d. vykusiame ture vėl dalyvavo aštuntokų komanda „Traigienė“...

15-04

2016

Sveikiname šių mokslo metų Fizikos olimpiadų dalyvius-prizininkus!