Pasiekimai

VJG debatų naujokai pradeda nuo pergalės

Vilniaus jėzuitų gimnazijos Debatų klubas dalyvavo Nacionaliniame pradedančiųjų debatų turnyre Jonavos senamiesčio gimnazijoje. Turnyro tema - "Kitos Europos Sąjungos šalys turėtų pasekti BREXIT pavyzdžiu ir išstoti iš Europos Sąjungos".
Gimnaziją atstovavo dvi komandos, vadovaujamos Indrės Miselytės.
Finale susitiko Vilniaus jėzuitų gimnazija prieš Kauno jėzuitų gimnaziją, vilniečiai rezultatu 7:0 apgynė poziciją, kad nei viena ES šalis neturėtų palikti Europos Sąjungos ir parsiveža pergalę į Vilnių! 
Nugalėtojų komandą sudarė Ignas Miškinis, Matas Martišauskas ir Jurgis Druktenis, kuris dar pasiekė puikų asmeninį rezultatą, užimdamas antrąją vietą geriausio turnyro kalbėtojo apdovanojimuose.
Antroji VJG komanda pateko į aštuntfinalius, kuriuose gimnaziją atstovavo Kasparas Adomaitis, Dominykas Bružas ir Justina Buskaitė.
Kitos naujienos


07-09

2016

Sveikiname Veroniką Everatt (IV kl.) ir Eleną Everatt (IV kl.) tarptautinėje biologijos olimpiadoje, liepos 17–24 dienomis vykusioje Vietnamo sostinėje Hanojuje, iškovojusias bronzos medalius.

30-05

2016

Olimpinės dienos metu, kuri vyko Šiauliuose gegužės 28 d. Vilniaus jėzuitų gimnazijos septintokės LIETUVOS MOKYKLŲ ŽAIDYNIŲ KETURKOVĖS LENGVOSIOS ATLETIKOS FINALINĖSE VARŽYBOSE iškovojo I vietą!

16-05

2016

Sveikiname Veroniką Everatt (IIIa) ir Eleną Everatt (IIIa) iškovojusias sidabro medalius 14-oje Europos Sąjungos gamtos mokslų olimpiadoje, kuri vyko šių metų gegužės 7–14 d. Tartu ir Taline, Estijoje! Olimpiadoje Veronika ir Elena dalyvavo kaip biologijos mokslo žinovės.

26-04

2016

Kristupas Rudzkis (IV kl.) Respublikinėje ekonomikos ir verslo olimpiadoje apdovanotas pagyrimo raštu už geras žinias ir sėkmingą dalyvavimą. Sveikiname ir džiaugiamės.

26-04

2016

Sveikiname Vilniaus jėzuitų gimnazijos merginų tinklinio komandą VILNIAUS MIESTO GIMNAZIJŲ MOKINIŲ XV SPORTO ŽAIDYNĖSE užėmusią 5-ąją vietą. Visoms dalyvėms dėkojame už entuziazmą, bendruomeniškumą ir pasiaukojantį žaidimą..