Pranešimai

Gimnazijos darbo laikas 10 31–11 04

Mokinių atostogų metu gimnazijos darbo laikas:

Spalio 31 d.–lapkričio 1 d. gimnazija nedirbs.
Lapkričio 2 d.–4 d. gimnazija atrakinta 8–17 val.
Kitos naujienos


21-10

2016

 Pastaruoju metu ugdymo institucijose vis daugiau kalbama apie poreikį stiprinti gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos ir matematikos (sutrumpintai STEM, angl. science, technology, engineering, maths) ugdymą. Vilniaus jėzuitų gimnazija dalyvauja STEM ugdymo idėjinėje plėtroje ir diegia jį praktikoje. Siūlome susipažinti su VJG mokomaisiais inžinerijos projektais.

21-10

2016

Pranešame, kad šią vasarą VJG apsigyveno du trimačiai spausdintuvai. Iš kur jie atsirado ir kur juos galite išbandyti, skaitykite plačiau.

11-10

2016

Kviečiame visus prisijungti prie Vokiečių kalbos dienų „Ö kaip vokiškai?“ renginio VJG, kurio metu galėsite išbandyti savo jėgas viktorinoje apie Vokietiją, padainuoti karaoke vokiškai, sudalyvauti greitakalbių rungtyje, išspręsti kryžiažodį ir šiaip praleisti smagiai laiką kartu su vokiečių kalba. Laukiame!

04-10

2016

Lietuvos Respublikos teisingumo ministerija jau dešimtą kartą organizavo visuotinę teisinių žinių įvertinimo akciją – Konstitucijos egzaminą 2016. Šiais metais Konstitucijos egzaminą laikė 24 mūsų gimnazijos 7- 11 klasių mokiniai..

29-09

2016

Per pastaruosius trejus metus, kai į VJG matematinį turnyrą buvo kviečiamos ir KJG komandos, taurė dukart iškeliavo į Kauną. Gal reikėtų jai antrą kartą pasilikti Vilniuje? Išlaikydamas pagarbą svečiams ir linkėdamas, kad nugalėtų stipriausi, kviečiu VJG-iečius burtis į komandas ir pasiekti lygiąsias 2 : 2 šiose neoficialiose pergalių varžytuvėse! Šiemet VJG matematinis turnyras 6-8 bei I-IV klasių komandoms vyks spalio 14 dieną. Labai laukiamos ir tėvelių, šeimų, alumnų bei gimnazijos draugų komandos.