Pranešimai

Sveikiname patekusius į BEBRO gudriausiųjų 50-uką!

Šių metų lapkričio 7-10 dienomis mūsų mokykloje vyko tarptautinis informatikos ir informacinio mąstymo konkursas BEBRAS. Jo metu mokiniai sprendė įvairius loginius informatikos uždavinius. Nuoširdžiai sveikiname mokinius, kurie išsprendė daugiausiai:
6 kl. Erdenė Garunkštytė
6 kl. Vėja Kuldmae 
7 kl. Elzė Amilevičiūtė 
8 kl. Vija Turulytė 
11 kl. Emilija Barteškaitė  
12 kl. Dominykas Noreika
Jie yra kviečiami į BEBRO apdovanojimų šventę, kuri vyks lapkričio mėn. 26 d. parodos „Mokykla 2016“ metu Litexpo parodų rūmuose.
Dėl išankstinės registracijos kreipkitės į IT mokytoją Jūratę Valatkevičienę.

 
Kitos naujienos


26-10

2016

Mokinių atostogų metu gimnazijos darbo laikas:

Spalio 31 d.–lapkričio 1 d. gimnazija nedirbs.
Lapkričio 2 d.–4 d. gimnazija atrakinta 8–17 val.

21-10

2016

 Pastaruoju metu ugdymo institucijose vis daugiau kalbama apie poreikį stiprinti gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos ir matematikos (sutrumpintai STEM, angl. science, technology, engineering, maths) ugdymą. Vilniaus jėzuitų gimnazija dalyvauja STEM ugdymo idėjinėje plėtroje ir diegia jį praktikoje. Siūlome susipažinti su VJG mokomaisiais inžinerijos projektais.

21-10

2016

Pranešame, kad šią vasarą VJG apsigyveno du trimačiai spausdintuvai. Iš kur jie atsirado ir kur juos galite išbandyti, skaitykite plačiau.

11-10

2016

Kviečiame visus prisijungti prie Vokiečių kalbos dienų „Ö kaip vokiškai?“ renginio VJG, kurio metu galėsite išbandyti savo jėgas viktorinoje apie Vokietiją, padainuoti karaoke vokiškai, sudalyvauti greitakalbių rungtyje, išspręsti kryžiažodį ir šiaip praleisti smagiai laiką kartu su vokiečių kalba. Laukiame!

04-10

2016

Lietuvos Respublikos teisingumo ministerija jau dešimtą kartą organizavo visuotinę teisinių žinių įvertinimo akciją – Konstitucijos egzaminą 2016. Šiais metais Konstitucijos egzaminą laikė 24 mūsų gimnazijos 7- 11 klasių mokiniai..