Pranešimai

Net dvi VJG Debatų klubo komandos tęs kovą dėl geriausios debatų komandos Lietuvoje titulo

Vilniaus jėzuitų gimnazijos debatų klubas jau antrą kartą šiais mokslo metais įrodė esantis stipriausias debatų klubas Vilniuje, ir vienas stipriausių Lietuvoje. Gruodžio 17 dieną trys komandos atstovavo gimnaziją dalyvaudami Debatų centro organizuotame Nacionaliniame debatų turnyre anglų kalba. Iš viso turnyre dalyvavo 41 komanda iš visos Lietuvos. Pagrindinė turnyro tema - „This house believes that it is legitimate for parents to encourage their children to invest in their physical attractiveness“. Visos komandos turėjo paruošti bylas, pagrindžiančias ir paneigiančias šios temos siūlomą idėją. Turnyro metu siekiant išbandyti improvizacinius debatininkų gebėjimus taip pat buvo organizuoti du improvizaciniai debatai.

 

Sveikiname VJG A komandą, laimėjusią visus debatus ir užėmusią 2-ą vietą (Agota Bogdzevičiūtė IIa, Danielius Kaminski IIa, Jurgis Druktenis IVa) bei VJG C komandą, laimėjusią 9-tą vietą ir patenkančią į finalinį etapą (Simonas Baliukonis IVa, Dominykas Bružas IIa, Mantas Bakšys Ic). Taip pat turnyre dalyvavo VJG B komanda (Kasparas Adomaitis IIa, Justė Buskaitė IIIa, Tomas Bajelis IIa).

Nacionalinio debatų turnyro anglų kalba finalinis etapas vyks pavasarį, jame rungsis VJG A komanda, patenkanti tiesiai į ketvirtfinalį ir VJG C komanda dėl geriausios Nacionalinės komandos vardo.

Dėkojame debatų klubo vadovei Indrei Miselytei, skyrusiai savo laiką ir pastangas paruošti komandą ir Vilniaus jėzuitų gimnazijai už visokeriopą paramą. Taip pat Nacionaliniam debatų centrui už turnyro organizavimą ir jo vadovei Virginijai Pakšienei bei Rokui Atkočiūnui už daugelio metų įdarbį puoselėjant debatų kultūros raidą Lietuvoje. Esame dėkingi teisėjams, alumnams ir kitų mokyklų komandoms už galimybę debatuoti ir ugdyti kritišką, visapusišką, argumentuotą mąstymą.

Geriausiai įspūdžius perteikia šio turnyro dalyviai, tad kviečiame susipažinti su keletu iš jų:

„Tokie debatų turnyrai kaip šis, padeda ne tik tobulėti individualiai, tačiau taip pat geriau dirbti komandoje, nes per akademinę valandą pasiruošti gerą ir stiprią bylą neužteks tik vieno žmogaus žinių ir patirties. Didžiausias turnyrų privalumas tai komentarai iš patyrusių debatininkų, kurie padeda tobulėti ir geriau pasirodyti ateinančiuose turnyruose.“ – Justė Buskaitė, VJG B komandos debatininkė.

„Mano manymu, viena svarbiausių gero debatininko savybių yra mokėti priimti kritiką ir jos norėti. Būtent todėl aš laukiu turnyrų, nes išklausiusi įvairias patyrusių debatininkų nuomones galiu daug sparčiau tobulėti.“– Agota Bogdzevičiūtė, VJG A komandos debatininkė.

„Šis turnyras įsimins dėl šokiruojančios paskutinio improvizacinio debato temos ir puikių teisėjų, kurių pastabos veda prie naujų dalykų mokymosi ir tobulėjimo. Labai smagu, kad komandai pasisekė užimti labai aukštą vietą!“ – Danielius Kaminski VJG A komandos debatininkas.
Kitos naujienos


15-12

2016

„Vakar, gruodžio 14 d. Nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje vyko iškilmingi „Inovatyviausių mokytojų apdovanojimai 2016“. „Inovatyviausio mokytojo“ vardas suteiktas 6 pagrindinėse nominacijose, taip pat, įteiktos ir 4 papildomos nominacijos. <...> Inovatyviausias menų, technologijų mokytojas – Marius Narvilas, Vilniaus jėzuitų gimnazija.„ 

15-12

2016

Knygų Kalėdos kviečia prisidėti prie akcijos!

28-11

2016

Mielieji, 
Advento ketvirtadieniais (nuo gruodžio 1 d.) 7.10 val. žvakių šviesoje, Šv. Kazimiero bažnyčioje švęsime Eucharistiją.

18-11

2016

Šių metų lapkričio 7-10 dienomis mūsų mokykloje vyko tarptautinis informatikos ir informacinio mąstymo konkursas BEBRAS. Jo metu mokiniai sprendė įvairius loginius informatikos uždavinius. Nuoširdžiai sveikiname mokinius, kurie išsprendė daugiausiai!

26-10

2016

Mokinių atostogų metu gimnazijos darbo laikas:

Spalio 31 d.–lapkričio 1 d. gimnazija nedirbs.
Lapkričio 2 d.–4 d. gimnazija atrakinta 8–17 val.