Pranešimai

Padėka savanoriams!

Sulaukėme padėkos iš Krizinio nėštumo centro mūsų gimnazijos savanoriamas, kurie prisidėjo prie vykusios sauskelnių akcijos!

Skubame pasidžiaugti, jog per 3 savaites "Assorti" parduotuvėje vykiusios sauskelnių akcijos metu žmonės suaukojo virš 14000 vnt. sauskelnių, 166 vnt drėgnų servetėlių, 13 pakuočių vienkartinių paklotėlių bei kitų smulkių prekių vaikams, viso už daugiau nei 3500 eurų.

Labai dėkojame pulkui pačių nuostabiausių Jėzuitų gimnazijos savanorių!!!
Kitos naujienos


19-12

2016

Vilniaus jėzuitų gimnazijos debatų klubas jau antrą kartą šiais mokslo metais įrodė esantis stipriausias debatų klubas Vilniuje, ir vienas stipriausių Lietuvoje. Gruodžio 17 dieną trys komandos atstovavo gimnaziją dalyvaudami Debatų centro organizuotame Nacionaliniame debatų turnyre anglų kalba. Iš viso turnyre dalyvavo 41 komanda iš visos Lietuvos. 

15-12

2016

„Vakar, gruodžio 14 d. Nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje vyko iškilmingi „Inovatyviausių mokytojų apdovanojimai 2016“. „Inovatyviausio mokytojo“ vardas suteiktas 6 pagrindinėse nominacijose, taip pat, įteiktos ir 4 papildomos nominacijos. <...> Inovatyviausias menų, technologijų mokytojas – Marius Narvilas, Vilniaus jėzuitų gimnazija.„ 

15-12

2016

Knygų Kalėdos kviečia prisidėti prie akcijos!

28-11

2016

Mielieji, 
Advento ketvirtadieniais (nuo gruodžio 1 d.) 7.10 val. žvakių šviesoje, Šv. Kazimiero bažnyčioje švęsime Eucharistiją.

18-11

2016

Šių metų lapkričio 7-10 dienomis mūsų mokykloje vyko tarptautinis informatikos ir informacinio mąstymo konkursas BEBRAS. Jo metu mokiniai sprendė įvairius loginius informatikos uždavinius. Nuoširdžiai sveikiname mokinius, kurie išsprendė daugiausiai!