Pranešimai

Badmintonininkai kopia aukštyn

Sveikiname mūsų gimnazijos vaikinų badmintono komandą vasario 9 d. laimėjusią I-ą vietą Vilniaus miesto mokyklų žaidynėse ir iškovojusią galimybę atstovauti Vilniaus miestą Lietuvos mokyklų žaidynių badmintono finalinėse varžybose Tauragėje. Nugalėtojai - IIIb klasės gimnazistai Paulius Abraitis, Kipras Mažeika ir Jokūbas Mickus. Merginų komandai (Emilija Abraitytė (IIIa), Eglė Pilkionytė (IIIa) ir Mėta Kvedaravičiūtė (Ia) iki prizinės vietos trūko labai nedaug – jos liko 4-tos. Dėkojame visiems dalyviams ir džiaugiamės pergale!

Parengė Ona Liandsbergienė

 
Kitos naujienos


10-02

2017

Mokinių atostogų metu gimnazijos darbo laikas:

Vasario 13 –15 dienomis:

Gimnazija atrakinta nuo 9.00 val. iki 16.00 val.

Raštinė, biblioteka ir buhalterija dirba nuo 9.00 val. iki 13.00 val.
Vasario 17 dieną gimnazija nedirba.

09-02

2017

Vasario 11 d. visi gimnazijos penktokų bendruomenės nariai: penktokai, jų šeimų nariai, auklėtojos, gimnazijos mokytojai ir administracijos atstovai kviečiami dalyvauti Penktokų sporto šventėje VJG sporto komplekse.

06-02

2017

Vasario 4 d. "Snow Arena Druskininkai" vykusiose Lietuvos mokyklų žaidynių kalnų slidinėjimo varžybose triumfavo mūsų gimnazijos mokiniai - Oskaras Karlavičius (6c) ir Eglė Augustaitytė (11c). Sveikiname mokinius, jų tėvelius ir trenerius !

13-01

2017

Kviečiame dalyvauti VJG mokinių šachmatų turnyre. Jo iniciatoriai - XIX laidos gimnazijos abiturientų tėveliai - įsteigė pinigines stipendijas stipriausiems turnyro žaidėjams. Registruokitės

13-01

2017

Skelbiame meninio skaitymo konkurso rezultatus.