Pranešimai

Penktokų sporto šeštadienis

PENKTOKŲ SPORTO ŠEŠTADIENIS, vasario 11 d.
Laukiame gimnazijos sporto centre. Įėjimas pro stiklines sporto centro duris iš Augustijonų g. pusės.
PROGRAMA
10:00-10:30 Registracija į rungtis
10:45 Išsirikiavimas pasveikinimui sporto salėje
11:00 Žaidžiantys šachmatais renkasi Šachmatų kampe, susitarti dėl susitikimo tvarkaraščio.
11:10 Kvadratas
12:00 Estafetės
12:45 Krepšinis
13:00 (-14:00) Lobio paieška. Pradžia treniruoklių salėje. Pradėti paieškas galima pasirinktu metu tarp 13 ir 14 val. Baigti reikia iki 14:30 val. Svarbu kuri komanda iššifruos visas nuorodas per kuo trumpesnį laiką, o ne kuri tai padarys pirmoji. Komandą sudaro 3-5 žmonės. Galima komandas sudaryti ir patiems. Neturintiems komandos, padės organizatoriai.
13:30 Stalo tenisas. 
15:00 Numatoma pabaiga

Tikslas  smagiai ir judriai praleisti laiką, susipažinti ir pabendrauti,

Dalyviai visi gimnazijos penktokų bendruomenės nariai: penktokai, jų šeimų nariai, auklėtojos, gimnazijos mokytojai ir administracijos atstovai.
Organizatoriai kūno kultūros mokytojai, klasių auklėtojos ir visi norintys prisidėti
 
Sporto šventės rungtys: šachmatai, krepšinis, kvadratas, linksmosios estafetės, stalo tenisas, lobio paieška. Visi dalyviai gali dalyvauti visose rungtyse.
Vykdymo tvarka organizatoriai iš užsiregistravusių dalyvių sukomplektuos komandas žaidimams. Priklausomai, nuo dalyvių skaičiaus bus rungtyniaujama mišriomis komandomis (tėvai, mokytojai ir vaikai kartu) arba penktokų komandos rungtyniaus prieš  tėvų/mokytojų komandas. Formuojant komandas į priklausymą konkrečiai penktai klasei nebus kreipiamas dėmesys.
Apdovanojimas nėra numatyta. Pagrindinis prizas - smagi kompanija, gera nuotaika ir galimybė pasivaržyti.
Sportinė apranga sportuojant didžiojoje sporto salėje, sportinė apranga ir avalynė yra privalomi. Žaidžiant stalo tenisą - privaloma vidaus sportinė avalynė.
 
Prašome pranešti apie savo ketinimus dalyvauti. Taip padėtumėte organizatoriams geriau suplanuoti sporto šventės programą ir racionaliau paskirstyti laiką. Galutinė registracija bus vykdoma sporto šventės dieną, gimnazijoje.
Rekomenduojame pasiimti sumuštinių ir atsigerti
Informacija kūno kultūros mokytojas Saulius Cininas, saulius.cininas@gmail.com, 867254504.Kitos naujienos


06-02

2017

Vasario 4 d. "Snow Arena Druskininkai" vykusiose Lietuvos mokyklų žaidynių kalnų slidinėjimo varžybose triumfavo mūsų gimnazijos mokiniai - Oskaras Karlavičius (6c) ir Eglė Augustaitytė (11c). Sveikiname mokinius, jų tėvelius ir trenerius !

13-01

2017

Kviečiame dalyvauti VJG mokinių šachmatų turnyre. Jo iniciatoriai - XIX laidos gimnazijos abiturientų tėveliai - įsteigė pinigines stipendijas stipriausiems turnyro žaidėjams. Registruokitės

13-01

2017

Skelbiame meninio skaitymo konkurso rezultatus.

12-01

2017

Miesto rotušėje įteikti 2016 m. Vilniaus m. sporto apdovanojimai. Sportiškiausia Vilniaus mokykla pripažinta Vilniaus jėzuitų gimnazija ir apdovanota prizu – pergalės pamatų plyta. 

11-01

2017

Naujais 2017 Viešpaties metais ir vėl kviečiame visus kartu švęsti Eucharistiją, kaip broliai ir seserys susirinkime bendrystėje su savo maldomis, padėkomis ir troškimais. 
Labai laukiame visų Šv. Mišiose trečiadienį, sausio 18 d., 18 val.  gimnazijos koplyčioje (įėjimas iš gatvės nuo stadiono pusės). Po jų kviečiame agapei.

 „Jūs pažinsite tiesą, ir tiesa padarys jus laisvus“ (Jn  8, 32)