Pranešimai

Dainos užsienio kalba konkursas

Kovo 31 d. gimnazijoje nuskambėjo 10-asis Dainos užsienio kalba konkursas. 


Konkurso rezultatai:
5-7 kl.
I vieta - Meda Dyšaitė (5D) 
II vieta - Ieva Šemeškevičiūtė ir Viktorija Kazlauskaitė (5C)
III vieta - Teofilė Jovaišaitė (pritarė Ema Bėrontaitė) (5D)

8-IV kl. 
I vieta - Marija Janavičiūtė (8A)
II vieta - Mėta Kvedaravičiūtė (Ia)
III vieta - Vija Turulytė ir Guoda Trinkūnaitė (8B)

Visi pasirodymai buvo puikūs. Ačiū dalyvavusiems ir prisidėjusiems prie šios šventės. 
Kitos naujienos


03-04

2017

Debatai yra populiarūs viso pasaulio akademinėse bendruomenėse ir pritraukia aktyvius, protingus bei ambicingus žmones. Tuo įsitikino trys VJG gimnazistai, kovo 26-30 dienomis dalyvavę IDEA organizuojamame renginyje "Debating threats to democracy" Bratislavoje, Slovakijoje. Debatininkai dalyvavo kvalifikaciją keliančiuose mokymuose bei praktiniuose debatuose. 

28-03

2017

Dviejų klasių bendruomenės paskutinį kovo šeštadienį išsiruošė į Patriotinį žygį po Šimonių girią (Anykščių raj.), Algimanto apygardos partizanų kovų takais.

20-03

2017

„Erasmus +“ programoje dalyvaujančios Vilniaus jėzuitų gimnazijos mokytojai kovo pradžioje keliavo į Švediją pasisemti informacinių komunikacinių technologijų taikymo mokant įvairių dalykų, informatinio mąstymo kompetencijų ugdymo patirties, susipažinti su švedų mokyklomis ir mokytojais..

17-03

2017

Per Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną Vilniaus jėzuitų gimnazijos A komanda Nacionaliniame debatų turnyre anglų kalba pateko į didijį finalą ir tapo Lietuvos debatų vicečempionais. Sveikiname A komandos narius Agotą Bogdzevičiūtę iš II a klasės, Danielių Kaminski iš II a klasės ir Jurgį Druktenį iš IV a klasės su solidžia pergale. Tai – kol kas aukščiausias Vilniaus jėzuitų gimnazijos pasiekimas.

10-03

2017

 „Amen. Ateik, Viešpatie Jėzau!“ (Apr 22, 20)
Kiekvieno iš mūsų asmeninėje Gavėnios kelionėje skirkime laiko pabūti vieni su kitais bendroje maldoje, pasidalinti Viešpaties Jėzaus prisikėlimo laukimu. Labai laukiame visų Šv. Mišiose trečiadienį, kovo 15 d., 18 val.  gimnazijos koplyčioje (įėjimas iš gatvės nuo stadiono pusės). Po jų kviečiame agapei.