Pranešimai

Šv. Velykos Guopstose 2017

Šv. Velykos Guopstose

VJG bendruomenę kviečiame švęsti šv. Velykas Guopstose.

Didysis šeštadienis (balandžio 15 d.)

14.00 – 17.00 – pasirengimas Velyknakčiui (skaitiniai, giedojimai, kiti patarnavimai).

22.00 – Velyknaktis. Pirmoji dalis – Žiburių liturgija (ugnies ir Velykų žvakės šventinimas); antroji dalis – Žodžio liturgija (Šventojo Rašto skaitiniai); trečioji dalis – Krikšto liturgija (vandens šventinimas ir krikšto pažadų atnaujinimas); ketvirtoji dalis – Aukos liturgija (duonos ir vyno aukojimas, Komunija).

~ 02.00 – agapė (suneštinės vaišės).

~ 03.00 – išvykimas į namus arba šventės pratęsimas stovykloje.

Informacija

Dėl informacijos kreipkitės į VJG kapelioną Vytautą Sadauską SJ vytautasmagis@gmail.com Tel. 868253879. Jeigu ketinate nakvoti stovyklavietėje, informuokite kapelioną Vytautą.

 

Velykinė Eucharistija gimnazistams

Balandžio 18 d. (antradienį) 8.00, t. y. per pirmąją pamoką Šv. Kazimiero bažnyčioje gimnazinių klasių mokiniams bus aukojamos velykinės šv. Mišios. Kviečiame dalyvauti mokytojus, tėvus ir alumnus.

Prie Eucharistijos prisidės dainininkas ir aktorius Mantas Jankavičius.
Kitos naujienos


03-04

2017

Kovo 31 d. gimnazijoje nuskambėjo 10-asis Dainos užsienio kalba konkursas. Skelbiame rezultatus ir sveikiname nugalėtojus bei dėkojame visiems dalyviams ir žiūrovams.

03-04

2017

Debatai yra populiarūs viso pasaulio akademinėse bendruomenėse ir pritraukia aktyvius, protingus bei ambicingus žmones. Tuo įsitikino trys VJG gimnazistai, kovo 26-30 dienomis dalyvavę IDEA organizuojamame renginyje "Debating threats to democracy" Bratislavoje, Slovakijoje. Debatininkai dalyvavo kvalifikaciją keliančiuose mokymuose bei praktiniuose debatuose. 

28-03

2017

Dviejų klasių bendruomenės paskutinį kovo šeštadienį išsiruošė į Patriotinį žygį po Šimonių girią (Anykščių raj.), Algimanto apygardos partizanų kovų takais.

20-03

2017

„Erasmus +“ programoje dalyvaujančios Vilniaus jėzuitų gimnazijos mokytojai kovo pradžioje keliavo į Švediją pasisemti informacinių komunikacinių technologijų taikymo mokant įvairių dalykų, informatinio mąstymo kompetencijų ugdymo patirties, susipažinti su švedų mokyklomis ir mokytojais..

17-03

2017

Per Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną Vilniaus jėzuitų gimnazijos A komanda Nacionaliniame debatų turnyre anglų kalba pateko į didijį finalą ir tapo Lietuvos debatų vicečempionais. Sveikiname A komandos narius Agotą Bogdzevičiūtę iš II a klasės, Danielių Kaminski iš II a klasės ir Jurgį Druktenį iš IV a klasės su solidžia pergale. Tai – kol kas aukščiausias Vilniaus jėzuitų gimnazijos pasiekimas.