Pranešimai

Veidu į jūrą

Balandžio pradžioje kūrybinių dirbtuvių kolektyvas su mokytojomis Gerlanda Griškevičiene ir s. Edita Šicaite patraukė prie Baltijos jūros. Pirmąjį vakarą kompanija žavėjosi pagal Gintaro Grajausko kūrybą Oskaro Koršunovo režisuotu spektakliu „Pašaliniams draudžiama“. Per naktį apmąstę spektaklio metu gimusias idėjas, šeštadienio rytą žinių būrelis sėmėsi Mažosios Lietuvos istorijos muziejuje, o įkvėpimo - veidu į jūrą. Atgaivinti bangų ošimo jaunieji kūrėjai dalinosi mintimis apie praėjusios dienos įspūdžius ir potyrius. Po diskusijos mokiniai ėmėsi kūrybinės užduoties - vaikštinėdami po užburiantį Klaipėdos senamiestį ar ilsėdamiesi bibliotekoje prie židinio rašė miniatiūras. Kūrybinės kelionės idėja buvo išpildyta vėlų vakarą jaukiame ratelyje drąsiai dalinantis savo kūryba.

„Veidu į jūrą“ dėkoja įkvepiančioms mokytojoms už suteiktą galimybę keliauti ir kurti.
Kitos naujienos


18-04

2017

Mokiniai sveikina su šv. Velykomis!

07-04

2017

Susipažinkite su gimnazijos darbo laiku 2017 m. balandžio 1014 dienomis.

06-04

2017

VJG bendruomenę kviečiame švęsti šv. Velykas Guopstose.
Didysis šeštadienis (balandžio 15 d.)
14.00 – 17.00 – pasirengimas Velyknakčiui (skaitiniai, giedojimai, kiti patarnavimai).
22.00 – Velyknaktis....

03-04

2017

Kovo 31 d. gimnazijoje nuskambėjo 10-asis Dainos užsienio kalba konkursas. Skelbiame rezultatus ir sveikiname nugalėtojus bei dėkojame visiems dalyviams ir žiūrovams.

03-04

2017

Debatai yra populiarūs viso pasaulio akademinėse bendruomenėse ir pritraukia aktyvius, protingus bei ambicingus žmones. Tuo įsitikino trys VJG gimnazistai, kovo 26-30 dienomis dalyvavę IDEA organizuojamame renginyje "Debating threats to democracy" Bratislavoje, Slovakijoje. Debatininkai dalyvavo kvalifikaciją keliančiuose mokymuose bei praktiniuose debatuose.