Mokinių gatvės menas Gimnazijos stadione

Mokinių gatvės menas Gimnazijos stadione

Ant sporto aikštyno vidinės sienos neteisėtai atsiradę grafičiai jau ilgai badė gimnazistų ir darbuotojų akis. Iš Augustijonų gatvės gerai matomi piešinėliai atrodė netvarkingai, laikui bėgant išbluko ar pajuodo. Galiausiai ilgai svajotas ir planuotas Gimnazijos aikštyno sienos atnaujinimo projektas prasidėjo.

Prie šio projekto dirbanti mokinių grupė jau spalį sukūrė piešinius ir bendrą kompoziciją. Proceso metu kilo diskusijų dėl bendruomenės pamėgto futbolininko kojos piešinio. „Koja“ stadione buvo jau seniai, tiko pagal sporto aikštės paskirtį, o gal net įkvėpdavo sportuoti, todėl mokyklos bendruomenei buvo brangi. Dėl jos likimo bendruomenė buvo pakviesta balsuoti ir dauguma nusprendė įamžinti „kojos“ atminimą ją atnaujinant.

Gimnazijos administracija palaikė šią iniciatyvą ir padėjo pasiruošti reikalingas medžiagas bei įrankius iš Tėvų geradarystės programoje surinktų lėšų. Gegužės viduryje buvo pradėtas paruošiamasis dažymas.

Sienos dažymas

Šiuo metu siena jau paruošta, o piešiniai iš kompiuterio po truputį yra perkeliami ant sienos. Mokiniai siekia, kad sienos piešiniai kaip galima labiau atitiktų originalią idėją, todėl dirba itin kruopščiai. Vasarą eidami pro šalį matysite besiplečiančius piešinių kontūrus, o vėliau atsiras ir spalvos. Vakarais, kai oras palankus, tikriausiai pastebėsite projektoriaus šviesą ir keletą plušančių jaunųjų menininkų. Mokiniai tikisi, kad flakonėlių kratymo ir kitokių darbų garsai nesuerzins aplinkinių – toks tas procesas. 

Palaikome ir laukiame, kada galėsime pasigrožėti užbaigta kompozicija.Kitos naujienos


04-05

2021

Savaitgalį Šiauliuose vyko Lietuvos šachmatų komandinės jaunių pirmenybės. Gimnazijos mokinys Vilius Rudzkis Vilniaus rinktinės sudėtyje iškovojo aukso medalį grupėje iki 14 metų ir bronzos medalį grupėje iki 18 metų.

22-02

2021

Ieškom fotografų

Labai džiaugiamės jūsų aktyviu dalyvavimu kultūrinio leidinio dailės dalyje, ja pasidalinsime jau netrukus! O šiandien norime paskelbti paskutinės dalies - fotografijos - registraciją. Labai lauksime nuotraukų, kurios parodys koks yra pasaulis jūsų akimis.

04-02

2021

Pirmasis susitikimas vyks vasario 25 dieną (ketvirtadienį) VJG Info general (bendrajame) kanale (Teams).

04-02

2021

Praeitais metais praūžus pirmajam VJG nuotoliniam koncertui „VIVAT KARANTINAS“, TMP nestabdo ir šiemet - skelbiame registraciją į „VIVAT KARANTINAS vol. 2“ atidarytą!

22-12

2020

Gražių ir spalvų pilnų švenčių linkėdami, savo kūrybinius darbus mums dovanoja 5-7 klasių mokiniai kartu su mokytoja Jūrate Karašauskiene.