Informacijos srautas

Konkursas „Saugiausia klasė“

Lietuvos kelių policijos tarnyba ir Lietuvos Respublikos transporto priemonių draudikų biuras vėl skelbia Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų saugaus eismo konkursą „Saugiausia klasė“.
Šį kartą konkurse „Saugiausia klasė 2015“ kviečiami dalyvauti III–IV ir VIII–IX klasių mokiniai. 

VIII–IX klasių mokiniams skirta praktinė kūrybinė užduotis saugaus eismo tema: sukurti 5–10 minučių trukmės vaizdo siužetą, skatinantį eismo dalyvių sąmoningumą, kultūrą, toleranciją, supratimą apie atsakomybę už savo elgesį kelyje. Vaizdo siužetas skiriamas Saugaus eismo dienai Lietuvoje (minima balandžio 6-ąją). Šių klasių mokiniai turės spręsti ir Kelių eismo taisyklių testą.
Registracija dalyvauti konkurse vykdoma iki 2014 m. gruodžio 23 dienos.

Konkursas organizuojamas 2014 m. gruodžio – 2015 m. vasario mėnesiais.

Išsamesnė informacija: http://www.lkpt.lt/lt/naujienos/detail.php?ID=2530
Kitos naujienos


03-12

2014

Mūsų gimnazijoje jau nebe pirmus metus vyksta prasminga Angelo sargo akcija. Ši akcija daugeliui siejasi su dovanomis. Aišku, yra ir dar daugiau žmonių, kuriems tai labiau siejasi su globa - tokia ir yra tikroji akcijos idėja. Todėl nusprendžiau išsiaiškinti, koks, gimnazijos kai kurių mokytojų ir mokinių manymu, galėtų būti angelas sargas ir kaip jis turėtų globoti šį Advento laikotarpį.

02-12

2014

Privačių anglijos mokyklų  ir koledžų atstovai papasakos apie išsilavinimo sistemą, apie stojimo į TOP universitetus baigus A-Level ir IB programas. 7 – 18 metų moksleiviai ir jų tėveliai galės susipažinti su įvairiomis vasaros kalbų stovyklomis Anglijoje, taip pat akademinėmis anglų kalbos programomis.

01-12

2014

Prašymus dėl  dalyko ir / ar kurso keitimo galima pateikti iki gruodžio 15 d. pavaduotojai Jurgitai Maigytei. Diferencijuotos įskaitos organizuojamos iki sausio 19 d.

25-11

2014

Visi šeštokai lapkričio mėnesį pirmą kartą dalyvavo vienos dienos rekolekcijose „Ar verta dėkoti už gyvenimą?“ 6b kl. mokinė Vija Turulytė pasakoja savo  įspūdžius.

19-11

2014

ėgstantiems nuotykius jaunuoliams projektas MAST suteikia nemokamą galimybę išmokti buriuoti tradiciniais laivais ir išmėginti save jūroje.