Informacijos srautas

Paroda „Išsilavinimas privačiose Anglijos mokyklose ir koledžuose“

Privačių anglijos mokyklų  ir koledžų atstovai papasakos apie išsilavinimo sistemą, apie stojimo į TOP universitetus baigus A-Level ir IB programas. 7 – 18 metų moksleiviai ir jų tėveliai galės susipažinti su įvairiomis vasaros kalbų stovyklomis Anglijoje, taip pat akademinėmis anglų kalbos programomis.

Paroda turėtų sudominti ir anglų kalbos mokytojus, kurie galės pabendrauti su mokyklų atstovais ir aptarti galimybę atvykti kartu su savo moksleiviais atostogų metu į Angliją.

Prieš atvykstant rekomenduojame iš anksto susipažinti su mokymo įstaigomis ir jų programomis. Jei jus sudomino tam tikra mokymo įstaiga, rekomenduojame iš anksto susitarti dėl susitikimo laiko el. paštu lietuva@balticcouncil.org .

Visą informaciją apie parodą ir dalyvių sąrašą rasite čia .

Apie visa tai bei priėmimo į mokyklas reikalavimus, apgyvendinimo sąlygas bei dienotvarkę, popamokinę ir sporto veiklą, bei kitas aktualias temas sužinokite „iš pirmųjų lūpų“ parodoje Vilniuje gruodžio 6 dieną. 

Unikali galimybė moksleiviams ir jų tėveliams gyvenantiems kituose miestuose
Kitos naujienos


01-12

2014

Prašymus dėl  dalyko ir / ar kurso keitimo galima pateikti iki gruodžio 15 d. pavaduotojai Jurgitai Maigytei. Diferencijuotos įskaitos organizuojamos iki sausio 19 d.

25-11

2014

Visi šeštokai lapkričio mėnesį pirmą kartą dalyvavo vienos dienos rekolekcijose „Ar verta dėkoti už gyvenimą?“ 6b kl. mokinė Vija Turulytė pasakoja savo  įspūdžius.

19-11

2014

ėgstantiems nuotykius jaunuoliams projektas MAST suteikia nemokamą galimybę išmokti buriuoti tradiciniais laivais ir išmėginti save jūroje. 

11-11

2014

Mykolo Romerio universitete (Ateities g. 20, Vilnius) lapkričio 15 dieną (šeštadienį) 10:00 I-122 aud. įvyks Skaitmeninio turinio akademijos atidarymas.

Daugiau informacijos..

11-11

2014

Iki lapkričio 18 dienos balsuokite už labiausiai patikusius filmukus internete, šiame konkurse dalyvauja ir mūsų gimnazijos mokiniai!

https://www.youtube.com/playlist?list=PLi7qWlNXrkIFyGiyJkoKgLXBmNDJ_pv8x