Informacijos srautas

„Pyragų dienos“ akcija įkvėpė dalintis

Gruodžio 5 dieną gimnazijoje vyko tradicinė labdaros akcija „Pyragų diena“, kurios metu surinkta 704, 33 Lt suma bus paaukota stokojančiam bendruomenės nariui. Šios pyragų dienos įspūdžiais dalinasi Vija Turulytė (6b kl.) ir Ieva Kraučenkaitė (5d kl.)

Daugelis mokinių per ilgąją pertrauką neskubėjo į valgyklą (kaip būna dažniausiai), o stabtelėdavo pirmojo aukšto koridoriuje paskanauti mokinių keptų pyragų, pyragėlių, keksiukių, sausainių, kuriais visą dieną kvepėjo gimnazijos koridoriai, skleisdami šventišką nuotaiką. Visiems labai patiko šokoladiniai gaminiai, nes po 20 minučių nuo stalų jie tiesiog išnyko. Man pačiai labai patiko šokoladinis pyragas, kurį su draugėmis valgėme net apsilaižydamos. Visi  šypsojosi, juokėsi, skleidė puikią atmosferą visą ilgąją pertrauką, o daugelis  lyg apimti Advento dvasios  dalinosi su draugais kepiniais. Ši akcija – labai svarbi mūsų gimnazijos bendruomenės draugystei ir  supratimui, ką reiškia dalintis.
Kitos naujienos


16-12

2014


Kviečiame registruotis į "Jaunimo gido" organizuojamą žurnalistikos ir viešųjų ryšių mokyklą.

04-12

2014

Mėgsti gaminti? Patinka eksperimentuoti virtuvėje? :) Kviečiame mokinius dalyvauti sveikos mitybos edukaciniame projekte „Mokyklos virtuvės brolija“!

04-12

2014

Lietuvos kelių policijos tarnyba ir Lietuvos Respublikos transporto priemonių draudikų biuras vėl skelbia Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų saugaus eismo konkursą „Saugiausia klasė“.
Šį kartą konkurse „Saugiausia klasė 2015“ kviečiami dalyvauti III–IV ir VIII–IX klasių mokiniai. 

03-12

2014

Mūsų gimnazijoje jau nebe pirmus metus vyksta prasminga Angelo sargo akcija. Ši akcija daugeliui siejasi su dovanomis. Aišku, yra ir dar daugiau žmonių, kuriems tai labiau siejasi su globa - tokia ir yra tikroji akcijos idėja. Todėl nusprendžiau išsiaiškinti, koks, gimnazijos kai kurių mokytojų ir mokinių manymu, galėtų būti angelas sargas ir kaip jis turėtų globoti šį Advento laikotarpį.

02-12

2014

Privačių anglijos mokyklų  ir koledžų atstovai papasakos apie išsilavinimo sistemą, apie stojimo į TOP universitetus baigus A-Level ir IB programas. 7 – 18 metų moksleiviai ir jų tėveliai galės susipažinti su įvairiomis vasaros kalbų stovyklomis Anglijoje, taip pat akademinėmis anglų kalbos programomis.