Informacijos srautas

Gimnazija siūlo prasmingo naršymo internete praktiką

Gimnazija siūlo prasmingo naršymo internete praktiką

Buriama iniciatyvinė mokinių darbo grupė projektui „Nauja ir puiki gimnazijos biblioteka“

Jei tu:

1) moki naudotis google naršykle ir nesiskundi supratimo ir komunikavimo anglų kalba įgūdžiais;

2) turi prieigą prie interneto laisvu nuo pamokų ir užklasinių veiklų metu;

3) nori būti naudingas gimnazijos bendruomenei ir ateinančioms kartoms;

Tai tau siūlome galimybę:

Prasmingai išnaudoti laiką prie kompiuterio ieškant informacijos apie užsienyje esančias naujausias ir pažangiausias bibliotekas, kad mūsų mokyklos mokiniai turėtų tai, kas geriausia.

 

Jeigu susidomėjai ar sunku apsispręsti ir kilo klausimų, parašyk el. paštu goda@vjg.lt. Pasiryžusieji  iki vasario 27 turės galimybę dalyvauti pirmajame susitikime su iniciatyvine grupe ir vadovais jau šį penktadienį.* Vietų skaičius ribotas, tad jei apsisprendei – nedelsk.

*Dalyvavimas fiziniuose susirinkimuose yra papildoma privilegija, o ne pareiga, todėl šis pasiūlymas tinka tiek norintiems socializuotis gimnazijos patalpose po pamokų aptariant surinktą medžiagą, tiek teikiantiems pirmenybę bendravimui el. paštu.
Kitos naujienos


23-02

2015

Sociologijos akademija vėl kviečia 10-12 klasių moksleivius pažiūrėti į visuomenę kitaip ir suprasti, kaip jų socialinė aplinka veikia jų pačių kasdienybę. Klausysim paskaitų, kalbėsim seminaruose, žiūrėsim filmą, darysim įvairias užduotis. 

Užsiėmimai vyks VU Filosofijos fakultete nuo kovo 14 d. kas antrą šeštadienį, 11-17 val.

11-02

2015

Vasario 10 d. vyko 7-ųjų klasių komandų viktorina „Geltona, žalia, raudona“, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo dienai. Viktoriną organizavo istorijos  mokytoja Ilona ir lietuvių kalbos mokytoja Lina. Prie užduočių rengimo noriai prisidėjo 7b kl. mokinys Julius Baronas, kuris ir vedė renginį.

11-02

2015

Sausio 15 dieną mūsų gimnazijoje vyko Meninio skaitymo konkursas. Pirmą kartą jį stebėjusios penktokės Gabrielė (5c) ir Monika (5d) dalinasi įspūdžiais.

07-01

2015

Vilniaus jėzuitų gimnazija ir Sankt Blasien jėzuitų kolegija (Vokietijoje) įgyvendina bendrą teatro projektą „Atsisveikinimai“. 2015 m. vasario 3-10 d. vyks pirmasis projekto dalyvių susitikimas Vokietijoje

16-12

2014

Gruodžio 5 dieną gimnazijoje vyko tradicinė labdaros akcija „Pyragų diena“, kurios metu surinkta 704, 33 Lt suma bus paaukota stokojančiam bendruomenės nariui. Šios pyragų dienos įspūdžiais dalinasi Vija Turulytė (6b kl.) ir Ieva Kraučenkaitė (5d kl.)