Informacijos srautas

Įspūdžiai iš Meninio skaitymo konkurso

Sausio 15 dieną mūsų gimnazijoje vyko Meninio skaitymo konkursas. Pirmą kartą jį stebėjusios penktokės Gabrielė (5c) ir Monika (5d) dalinasi įspūdžiais.

Prieš Meninio skaitymo konkursą mūsų galvose virė daugybė minčių:  kaip viskas vyks, kokia  komisija rinks nugalėtojus, kas bus vedėjai... Nekantriai laukėme, nes esame penktokės ir mums šis konkursas gimnazijoje pirmas.

Kai atėjome į salę, ji jau buvo sausakimša, pasisekė, kad dar radome, kur atsisėsti. Konkurso pradžioje pasirodė mokyklos folkloro ansamblis, kuris sužavėjo ne tik žiūrovus, bet ir komisiją. Prieš pasirodymą mokytoja Irena Strazdienė - ansamblio vadovė  - pasakė gražią kalbą.

Po senovinių liaudies dainų prasidėjo įtemptas konkursas. Pirmoje dalyje pasirodė 5-8 klasių mokiniai, o antrojoje – vyresnieji.  Dalyviai deklamavo eilėraščius ir skaitė įvairius prozos tekstus. Klausėmės M.Vainilaičio, J.Erlicko, Just. Marcinkevičiaus ir kitų autorių poezijos, ištraukų iš R.Šerelytės, V.V.Landsbergio, V.Račicko, V.Bubnio ir kitų kūrinių. Po visų pasirodymų atėjo metas komisijai nuspręsti, kam pasisekė labiausiai. Kol svečiai  tarėsi, žiūrovus ir dalyvius linksmino mokyklos muzikantės – vyresniųjų klasių gimnazistės.

Pagaliau sugrįžo komisija, pasirengusi atsakyti į visus dalyvius kamavusį klausimą: „Kas laimėjo?“ Komisijos pirmininko aktoriaus Kęstučio Jakšto rankose atsirado mikrofonas ir paskelbiami laureatai, kurie apdovanojami knygomis ir padėkos raštais. Labiausiai įsiminė, kad  vienas mokinys net gavo specialų direktoriaus prizą – saldų ananasą. O keli mokiniai apdovanoti ir publikos simpatijų prizais – skania ir vitamininga arbata.

Tokie mūsų įspūdžiai iš pirmojo gimnazijos meninio skaitymo konkurso, kuriame dalyvavome. Renginys buvo  labai šiltas ir įdomus.

Gabrielė Kmeliauskaitė 5c kl.
Monika Varanauskaitė 5d kl.
Kitos naujienos


07-01

2015

Vilniaus jėzuitų gimnazija ir Sankt Blasien jėzuitų kolegija (Vokietijoje) įgyvendina bendrą teatro projektą „Atsisveikinimai“. 2015 m. vasario 3-10 d. vyks pirmasis projekto dalyvių susitikimas Vokietijoje

16-12

2014

Gruodžio 5 dieną gimnazijoje vyko tradicinė labdaros akcija „Pyragų diena“, kurios metu surinkta 704, 33 Lt suma bus paaukota stokojančiam bendruomenės nariui. Šios pyragų dienos įspūdžiais dalinasi Vija Turulytė (6b kl.) ir Ieva Kraučenkaitė (5d kl.)

16-12

2014


Kviečiame registruotis į "Jaunimo gido" organizuojamą žurnalistikos ir viešųjų ryšių mokyklą.

04-12

2014

Mėgsti gaminti? Patinka eksperimentuoti virtuvėje? :) Kviečiame mokinius dalyvauti sveikos mitybos edukaciniame projekte „Mokyklos virtuvės brolija“!

04-12

2014

Lietuvos kelių policijos tarnyba ir Lietuvos Respublikos transporto priemonių draudikų biuras vėl skelbia Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų saugaus eismo konkursą „Saugiausia klasė“.
Šį kartą konkurse „Saugiausia klasė 2015“ kviečiami dalyvauti III–IV ir VIII–IX klasių mokiniai.