Informacijos srautas

Gimnazijos dieną prisimenant...

Tradiciškai pirmąją kovo savaitę šventėme Gimnazijos dieną. Būrys gimnazijos alumnų vedė netradicines pamokas mokiniams, visa gimnazijos bendruomenė dalyvavo šv. Mišiose, kurias aukojo pranciškonas brolis Astijus. Garsais, kvapais ir spalvomis viliojo Kaziuko mugė. Jos metu paaukota 792,88 eurų. Šiomis lėšomis paremta šeima, išgyvenanti sunkų laikotarpį. Gimnazijos dienos šventę vainikavo VJG „Rūsio teatro“ ir žmonių su negalia dienos centro spektakliai.
 
Dėkojame VJG bendruomenės nariams ir svečiams už šventę ir patirtą bendrystės džiaugsmą. Įspūdžiais dalijasi gimnazijos šeštokė ir alumnai.
 
„Viena šauniausių mūsų gimnazijos tradicijų – Kaziuko mugė Gimnazijos dieną – buvo labai laukiam ir šįmet.  Po visus gimnazijos aukštus pasklinda šūksniai, skanduotės, pinigų barškėjimas ir kramsnojančių nusipirktus skanumynus vaikų šypsenos...  Šiemet  net „Siaubų kambaryje“  galėjai pasišiurpinti, o užsukęs į kavinę „Pas Stasę“ pažiūrėti populiarųjį animacinį filmuką „Ratai“. 
Penktokai, šeštokai, septintokai, mokytojai... Nesvarbu, kokio amžiaus, visi apsilanko ir pabūna šiame jaukiame šurmuliuke. Nors Kaziuko mugė ir šventė, visos surinktos lėšos buvo skirtos  kilniam tikslui - paremti bendruomenės šeimą, kuriai išties sunkiai sekasi  šiuo metu. Mugės metu šiemet paaukota  beveik  800 eurų. Tai daug pasako  apie mūsų gimnazijos bendruomenės narius.
Visi džiaugiamės šia tradicija– viena iš geriausių per mokslo metus – bei tuo, kad galime dalintis tuo, ką turime.“ (Vija Turulytė 6b kl.)
 
„Buvo smagu pažaisti vertybių aukcioną su devintokais. Po jo pasipasakojom apie save ir studijas. Padiskutavom apie studijas užsienyje ir papasakojom apie draugų geras/blogas patirtis gyvenant ne Lietuvoje.“ (Vytautas Narušis, XV laida)
 
„Įkvėpta. Jaučiausi rami ir laiminga, kad galėjau išgyventi bendravimo, tikro ir nuoširdaus, stebuklą su mylimos gimnazijos mokiniais. Žvelgdama į mokinių akis jaučiau, kad tai, ką darau, yra prasminga, gera. Buvo paprasta, jauku, draugiška.“ (Gabrielė Kotryna Dargužytė, XVII laida)
 
„Labai džiugu buvo vėl sugrįžti į gimnaziją. Prieš apsilankymą buvo truputėlį baugoka, ar nebus pasikeitę viskas, kad net nepažinsiu nei mokytojų, nei pačios gimnazijos. Tačiau likau maloniai nudžiuginta: mokytojai nesenstantys ir nepraradę savo šarmo, gimnazija tokia pati jauki ir laukianti, na, o moksleiviai... tokie patys, kaip kad mes buvom: smalsūs, aktyvūs ir nuoširdūs. Ačiū už atgaivintus prisiminimus ir suteiktus naujus.“ (Gintvilė Pugačevskytė, XI laida)
 

Daugiau nuotraukų rasite galerijoje.
Kitos naujienos


16-03

2015

Vasario 14–18 d. beveik 30 6c, 7b ir 8 kl. mokinių, lydimi klasių auklėtojų  Danguolės, Laimutės ir Linos keliavo po Londoną. Gyvai, šmaikščiai ir išsamiai kelionės įspūdžiais dalinasi 7b kl. mokinys Julius Baronas.

10-03

2015

Konkursas vyks š.m. balandžio 17 d. 14:30 val. Registracijos formos teiraukitės pas užsienio kalbų mokytojus. Registracija vyksta iki 2015 04 10.

25-02

2015

Buriama iniciatyvinė mokinių darbo grupė projektui „Nauja ir puiki gimnazijos biblioteka“

Jei tu:

1) moki naudotis google naršykle ir nesiskundi supratimo ir komunikavimo anglų kalba įgūdžiais;

2) turi prieigą prie interneto laisvu nuo pamokų ir užklasinių veiklų metu;

3) nori būti naudingas gimnazijos bendruomenei ir ateinančioms kartoms;

Tai tau siūlome galimybę:

Prasmingai išnaudoti laiką prie kompiuterio ieškant informacijos apie užsienyje esančias naujausias ir pažangiausias bibliotekas (...)

23-02

2015

Sociologijos akademija vėl kviečia 10-12 klasių moksleivius pažiūrėti į visuomenę kitaip ir suprasti, kaip jų socialinė aplinka veikia jų pačių kasdienybę. Klausysim paskaitų, kalbėsim seminaruose, žiūrėsim filmą, darysim įvairias užduotis. 

Užsiėmimai vyks VU Filosofijos fakultete nuo kovo 14 d. kas antrą šeštadienį, 11-17 val.

11-02

2015

Vasario 10 d. vyko 7-ųjų klasių komandų viktorina „Geltona, žalia, raudona“, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo dienai. Viktoriną organizavo istorijos  mokytoja Ilona ir lietuvių kalbos mokytoja Lina. Prie užduočių rengimo noriai prisidėjo 7b kl. mokinys Julius Baronas, kuris ir vedė renginį.