Informacijos srautas

Konkursas laimėti stipendijas mokytis užsienyje

Viešoji įstaiga “Jungtinių pasaulio koledžų nacionalinis komitetas” ir UAB „Biuro pasaulis“ skelbia konkursą Lietuvos mokyklų dešimtokams ir vienuoliktokams (antros, trečios klasės gimnazistams) dėl teisės laimėti dvejų metų nemokomas studijas Armėnijos, Italijos, dalinai finansuojamas studijas Kinjos ir Indijos  koledžuose bei gauti tarptautinio bakalaureato sertifikatą (atitinkantį brandos atestatą). Pretendentai privalo turėti ne mažesnį kaip 8,5 balų pirmojo trimestro/semestro pažymių vidurkį, būti pasirengę gerai mokytis ir tapti aktyviais bendruomenės nariais. Mokymas vyksta anglų kalba, todėl anglų kalbos mokėjimas būtų privalumas.
Norintieji dalyvauti konkurse pateikia: 
- prašymą dalyvauti konkurse, nurodant savo mokyklos adresą, mokyklos telefono numerį, mokyklos elektroninio pašto adresą, savo namų adresą, namų ar savo mobilaus telefono numerį, elektroninio pašto adresą;
- I-jo trimestro/semestro pažymius ir mokyklos patvirtintą pažymių vidurkį;
- mokyklos rekomendaciją (lietuvių ir anglų kalbomis); 
- ne daugiau kaip 2 kompiuteriu spausdintų puslapių rašinį lietuvių kalba tema “Kokie stereotipai tave erzina?” 
Paraiškos priimamos iki 2016 m. vasario 25 d. imtinai.

Patekusieji į antrąjį konkurso etapą, bus pakviesti į pokalbį 2016 m. kovo 19 d.

Dokumentų nuskenuotą jų versiją prašome atsiųsti e-paštu vytautas.barva@gmail.com nurodant Jungtinių pasaulio koledžų nacionalinio komiteto moksleivių konkursui


Daugiau informacijos apie koledžus rasite tinklalapyje:
www.uwc.org
www.uwc.lt 
Papildoma informacija talpinama tinklalapyje www.uwc.lt bei teikiama elektroniniu paštu vytautas.barva@gmail.com
Kitos naujienos


04-02

2016

Šeštadienį, sausio 30 d., Vytauto Didžiojo universiteto Informatikos fakultete jau dešimtą kartą vyko informatikos-matematikos viktorina „IFtorina 2016“. Šiemet jėgas nusprendė išbandyti ir mūsų gimnazijos vienuoliktokai (Emilija Januškaitė, Martynas Janonis, Laurynas Motiejūnas, Dominykas Dapšys ir Karolis Trakas).

IFtorina yra komandinis konkursas todėl...

28-01

2016

Gimnazijos biblioteka pasipildė naujomis knygomis. Kviečiame susipažinti..

12-01

2016

Esi kūrybingas(-a)? Patinka žaisti fimavimo kamera? Smalsus(-i) pasaulį tyrinėti ir atrasti kitaip? Kaip? Valgydinti alkaną – pačiam(-iai) pasisotinti; nuliūdusį paguosti – pasijusti paguostam(-ai); neturtėlį aprengti – jaukaus džiaugsmo prisipildyti… Dar neteko leistis į tokią avantiūrą? Šis neįprastas konkursas Tau. Drąsos švęsti tikrą gyvenimą! Smalsauk ir rask konkurso nuostatus: www.katalikai.lt/gailestingumojubiliejus.

11-01

2016

Vilniaus moksleivių akademija kviečia registruotis darbščius, siekiančius tikslo mokinius!

01-12

2015

III–IV klasių mokiniai, norintys keisti dalyką (ar jo kursą) arba atsisakyti jo mokytis, gali pateikti prašymus mokinių administratorei Virginijai (201 kab.) nuo 2015-12-01 iki 2015-12-23.