Informacijos srautas

Tarptautinių studijų paroda

„Baltic Council for International Education“ maloniai kviečia Jus apsilankyti kasmetinėje parodoje apie išsilavinimą užsienyje „TARPTAUTINIŲ STUDIJŲ DIENOS 2016“.

Paroda vyks kovo 3 dieną (ketvirtadienį), nuo 10:00 iki 18:00 valandos, viešbučio „Radisson Blu Hotel Lietuva“ konferencijų centre, Konstitucijos pr. 20, Vilniuje. 

Įėjimas į parodą – nemokamas!

Parodoje laukiame 8-12 klasių moksleivių, jų tėvelių, besidominčių vidurinio, aukštojo mokslo studijomis, vasaros stovyklomis, užsienio kalbų programomis, kitomis programomis užsienyje.

Šiais metais parodos lankytojai turės galimybę tiesiogiai pabendrauti su daugiau nei 60 užsienio švietimo įstaigų ir universitetų iš Didžiosios Britanijos, Olandijos, Vokietijos, Prancūzijos,  Šveicarijos, Kanados, Rusijos, Prancūzijos, Italijos ir kitų šalių. Parodos dalyvių sąrašą  bei daugiau informacijos apie parodą rasite mūsų svetainėje, skiltyje parodos ir seminarai.

Parodos metu mokyklų ir universitetų atstovai pristatys:

• kalbų ir akademines vasaros stovyklas moksleiviams bei jaunimui,

• vidurinio išsilavinimo programas privačiose ir valstybinėse mokyklose, koledžuose,

• bakalauro ir magistro studijų programas,

• užsienio kalbų kursus moksleiviams, užsienio kalbų mokytojams, įmonių specialistams bei vadovams.
Kitos naujienos


11-02

2016

Vilniaus Šv. Kazimiero bažnyčia kviečia visus dalyvauti Šventojo Kazimiero skulptūrėlės konkurse!

04-02

2016

Sausio 31 dieną, sekmadienį, vyko II-asis „Bebro“ etapas. Jis buvo organizuojamas Alytaus, Panevėžio, Utenos kolegijose ir Klaipėdos, Šiaulių, Vilniaus ir Kauno technologijų universitetuose. Į antrąjį etapą iš Vilniaus jėzuitų gimnazijos pateko visai nemažai mokinių, tačiau užsiregistravo ir dalyvavo tik penkiese...

04-02

2016

Viešoji įstaiga “Jungtinių pasaulio koledžų nacionalinis komitetas” ir UAB „Biuro pasaulis“ skelbia konkursą Lietuvos mokyklų dešimtokams ir vienuoliktokams (antros, trečios klasės gimnazistams) dėl teisės laimėti dvejų metų nemokomas studijas...

04-02

2016

Šeštadienį, sausio 30 d., Vytauto Didžiojo universiteto Informatikos fakultete jau dešimtą kartą vyko informatikos-matematikos viktorina „IFtorina 2016“. Šiemet jėgas nusprendė išbandyti ir mūsų gimnazijos vienuoliktokai (Emilija Januškaitė, Martynas Janonis, Laurynas Motiejūnas, Dominykas Dapšys ir Karolis Trakas).

IFtorina yra komandinis konkursas todėl...

28-01

2016

Gimnazijos biblioteka pasipildė naujomis knygomis. Kviečiame susipažinti..