Informacijos srautas

Studentiškos dirbtuvės moksleiviams: prasideda registracija į stovyklą SMMS‘16

Jau tradicija tapęs projektas „Studentai – moksleiviams, moksleiviai – studentams“ (SMMS) niekur nedingsta ir šiemet vėl buria būsimų studentų būrį. Aštuntus metus vykstanti stovykla SMMS tris dienas okupuos moksleivių gyvenimą, kad įpūstų šiek tiek studentiško vėjo.

SMMS – tai savotiškas moksleivių universitetas – trijų dienų dirbtuvės, skirtos iš arčiau pamatyti, koks gi tas neatrastas, bet laukiamas studentiškas gyvenimas, toli gražu neapsiribojantis paskaitomis universiteto auditorijoje. SMMS‘ą organizuoja studentai – atsimenantys savo troškimus, abejones ir galvose kirbėjusius klausimus, kai dar sėdėjo mokyklos suole, todėl galintys moksleivius geriausiai supažindinti su studentiška ateitimi. Stovyklos organizatorių tikslas – padėti moksleiviams tobulėti ir atrasti savo karjeros kelią.

Smalsūs, neapsisprendę, visuomeniškai aktyvūs ir žingeidūs – tokie moksleiviai kviečiami tapti SMMS dalyviais. Rasti sau tinkamą vietą ir atrasti save čia gali kone kiekvienas, kadangi galima rinktis iš trijų sekcijų: tiksliųjų mokslų, humanitarinių ir socialinių bei neformalaus ugdymo.

„Studentai – moksleiviams, moksleiviai – studentams“ šiemet vyks balandžio 15-17 dienomis Vilniaus jėzuitų gimnazijoje. Stovykloje gali dalyvauti 9-12 klasių moksleiviai iš visų Lietuvos kampelių.

Susidomėjusių ir norinčių tris dienas pavalgyti studentiškos duonos lauksime prisitatant iki kovo 20-osios. Kaip atsidurti šiose trijų dienų studentiškose dirbtuvėse, galima sužinoti tinklalapyje www.smms.ltpaspaudus skiltį „Kaip patekti?“. Tinklalapyje taip pat galima atrasti SMMS‘o priešistorę, susipažinti su organizatorių komanda ir sužinoti kitų SMMS‘o įdomybių.

Iki pasimatymo stovykloje SMMS!
Kitos naujienos


17-02

2016

„Baltic Council for International Education“ maloniai kviečia Jus apsilankyti kasmetinėje parodoje apie išsilavinimą užsienyje „TARPTAUTINIŲ STUDIJŲ DIENOS 2016“. Paroda vyks kovo 3 dieną (ketvirtadienį), nuo 10:00 iki 18:00 valandos, viešbučio „Radisson Blu Hotel Lietuva“ konferencijų centre, Konstitucijos pr. 20, Vilniuje. 

11-02

2016

Vilniaus Šv. Kazimiero bažnyčia kviečia visus dalyvauti Šventojo Kazimiero skulptūrėlės konkurse!

04-02

2016

Sausio 31 dieną, sekmadienį, vyko II-asis „Bebro“ etapas. Jis buvo organizuojamas Alytaus, Panevėžio, Utenos kolegijose ir Klaipėdos, Šiaulių, Vilniaus ir Kauno technologijų universitetuose. Į antrąjį etapą iš Vilniaus jėzuitų gimnazijos pateko visai nemažai mokinių, tačiau užsiregistravo ir dalyvavo tik penkiese...

04-02

2016

Viešoji įstaiga “Jungtinių pasaulio koledžų nacionalinis komitetas” ir UAB „Biuro pasaulis“ skelbia konkursą Lietuvos mokyklų dešimtokams ir vienuoliktokams (antros, trečios klasės gimnazistams) dėl teisės laimėti dvejų metų nemokomas studijas...

04-02

2016

Šeštadienį, sausio 30 d., Vytauto Didžiojo universiteto Informatikos fakultete jau dešimtą kartą vyko informatikos-matematikos viktorina „IFtorina 2016“. Šiemet jėgas nusprendė išbandyti ir mūsų gimnazijos vienuoliktokai (Emilija Januškaitė, Martynas Janonis, Laurynas Motiejūnas, Dominykas Dapšys ir Karolis Trakas).

IFtorina yra komandinis konkursas todėl...