Informacijos srautas

Jaunojo teisininko akademija

Domiesi teise? Bent vieną dieną nori patirti ką reiškia būti studentu?  Kviečiu Tave dalyvauti Jaunojo teisininko paskaitose! Paskaitų ciklo metu Tu sužinosi savo teises (piliečio, vartotojo, darbuotojo, moksleivio),  pabūsi kriminalistu, žinias patikrinsi teismo inscenizacijoje ir prisijungsi prie daug kitų paskaitų ir be abejo susipažinsi su kitais moksleiviais ir dėstytojais! Nepraleisk progos – SUDALYVAUK!
 
Mykolo Romerio universiteto Teisės fakulteto Jaunojo teisininko akademija - tai teisės paskaitų ciklas skirtas motyvuotiems moksleiviams, siekiantiems susipažinti su teisinės valstybės teisiniais pagrindais ir principais, norintiems suprasti savo teises ir pareigas bei sužinoti galimus jų gynimo būdus. Jaunojo teisininko akademijos paskaitos numatytos šeštadieniais (tvarkaraštis prisegamas). Paskaitų lankymas yra privalomas.
 
Kviečiame bendrojo lavinimo mokyklų 9–12 klasių moksleivius, norinčius įgyti bendruosius teisinius pagrindus registruotis į Jaunojo teisininko akademiją.
 
Registracija - https://konferencijos.mruni.eu/registrations/main/form_show_jta_2014_09
 
Daugiau informacijos skrajutėje, interneto tinklapyje http://jta.home.mruni.eu/ , el. paštu jta@mruni.eu ir telefonu +370 (5) 2714561

Tvarkaraštis
 
Kitos naujienos


18-10

2016

Kviečiame visus išbandyti savo jėgas informatikos ir informatinio mąstymo konkurse „Bebras“!

25-05

2016

I kl. technologijų projektų papildomas pristatymas vyks birželio 2 d. nuo 9.00 val.

16-05

2016

Gimnazijos biblioteka siekdama pagerinti savo veiklą, taip pat plečiant bibliotekoje mokiniams teikiamų paslaugų spektrą, kviečia užpildyti trumpą apklausą apie mūsų mokinių skaitymo įpročius.

13-05

2016

Pasiekimų patikrinimo programos: Fizika, Dailė.

13-05

2016

Pasiekimų patikrinimo programos: Anglų k., Vokiečių k., Gamta ir žmogus.