Informacijos srautas

Tarptautinė gyvybės mokslų konferencija „The Coins 2017”

Vilniaus universiteto Studentų atstovybė (VU SA) kviečia 11 – 12 klasių mokinius į jau dvyliktą kartą organizuojamą tarptautinę gyvybės mokslų konferenciją „The Coins 2017“.

The Coins – tai unikali, tik studentų organizuojama konferencija, kurios metu naujausius tyrimus nanotechnologijų, medicinos ir biologijos srityje pristatys įvairūs mokslininkai iš Lietuvos ir užsienio šalių (Izraelis, Švedija, Jungtinė Karalystė, JAV ir daugiau...) bei studentai auditoriniu arba plakatiniu pranešimu.
 
Renginio programa: http://thecoins.eu/programme-2017
 
Konferencija vyks vasario 28 – kovo 2, Gyvybės mokslų centre Vilniuje. Visa programa vyksta anglų kalba.

Ši konferencija – tai nepakartojama galimybė žingeidiems ar dėl savo ateities neapsisprendusiems mokiniams susipažinti su moderniu Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centru ir čia vykdomomis studijų programomis, karjeros galimybėmis pabaigus universitetą bei mokslo naujovėmis gyvybės moksluose.

Daugiau informacijos mūsų puslapyje: thecoins.eu ir Facebook puslapyje čia

Klausytojai kviečiami registruotis iki vasario 24 d. adresu: http://thecoins.eu/registration-2017
Kitos naujienos


07-12

2016

Domiesi teise? Bent vieną dieną nori patirti ką reiškia būti studentu?  Kviečiu Tave dalyvauti Jaunojo teisininko paskaitose! Paskaitų ciklo metu Tu sužinosi savo teises (piliečio, vartotojo, darbuotojo, moksleivio),  pabūsi kriminalistu, žinias patikrinsi teismo inscenizacijoje ir prisijungsi prie daug kitų paskaitų ir be abejo susipažinsi su kitais moksleiviais ir dėstytojais! Nepraleisk progos – SUDALYVAUK!

18-10

2016

Kviečiame visus išbandyti savo jėgas informatikos ir informatinio mąstymo konkurse „Bebras“!

25-05

2016

I kl. technologijų projektų papildomas pristatymas vyks birželio 2 d. nuo 9.00 val.

16-05

2016

Gimnazijos biblioteka siekdama pagerinti savo veiklą, taip pat plečiant bibliotekoje mokiniams teikiamų paslaugų spektrą, kviečia užpildyti trumpą apklausą apie mūsų mokinių skaitymo įpročius.

13-05

2016

Pasiekimų patikrinimo programos: Fizika, Dailė.