2 procentai

MIELI TĖVELIAI, GLOBĖJAI IR KITI GERADARIAI,

nuoširdžiai dėkojame už Jūsų paramą, kurią 2018 m. skyrėte Vilniaus jėzuitų gimnazijai iš 2% gyventojų pajamų mokesčio (GPM).  

2018 m. gauta lėšų – 37.904,59 Eur (už 2017 m. mokestinį laikotarpį).

Gautos lėšos suteikia mums galimybę:

1. Finansuoti papildomas mokinių veiklas.

Jaunieji gimnazijos matematikai, lituanistai, gamtos ir kitų mokslų atstovai, šachmatininkai, Debatų klubo, robotikos komandos ir kitų būrelių nariai važiavo į respublikos ir tarptautinius renginius. Šiomis lėšomis iš dalies apmokėjome jų kelionės išlaidas, dalyvio mokesčius ar edukacines programas.

2. Atlikti vidinio gimnazijos kiemo sutvarkymo ir pagrindinio įėjimo į gimnaziją pertvarkymo projektavimo darbus.

Šiuo metu rengiami priešprojektiniai pasiūlymai. Į kiemo zonų/funkcijų planavimą įtrauktas Mokinių parlamentas; gimnazijos mokiniai teikia pasiūlymus dėl kiemo panaudojimo. Priešprojektinius pasiūlymus savanoriškais pagrindais rengia dvi mamos (profesionalios architektės). Kai užduotis bus galutinai suderinta ir  patvirtinta, žinosime, kiek kainuos tvarkybos darbų projektas. Tvarkybos darbų projektą planuojame parengti iki 2019 m. gruodžio mėn.

 

2019 m. surinktas 2 proc. lėšas planuojame skirti:

Bendruomeninėms iniciatyvoms:

  1. Finansuoti Mokinių parlamento iniciatyvas. Planuojame padvigubinti lėšas, skiriamas VJG Didžiojo ir Mažojo parlamento iniciatyvoms. Gimnazijos mokiniai teikia pasiūlymus, idėjas dėl įvairių iniciatyvų, sprendžiančių konkrečias problemas ar praturtinančių vaikų kasdienybę, gimnazijoje. Visos bendruomenės pastangomis ieškome būdų ir lėšų šioms iniciatyvoms įgyvendinti.
  1. Finansuoti papildomas mokinių veiklas ir 450 m. jubiliejaus renginius. Džiaugiamės, kad auga vaikų, dalyvaujančiųjų respublikos ir tarptautiniuose renginiuose, skaičius. Skirsime lėšų jų kelionių išlaidoms, dalyvio mokesčiams, taip pat ieškome lėšų iš dalies padengti renginių, kuriuos įgyvendins gimnazija, minėdama Jėzuitų misijos Lietuvoje 450-ies metų jubiliejų (pvz.  Jėzuitų mokyklų teatro festivalį, chorų koncertą ir pan.), išlaidas.

 

Tęstinėms iniciatyvoms:

  1. Vykdyti vidinio gimnazijos kiemo sutvarkymo ir pagrindinio įėjimo į gimnaziją pertvarkymo darbus. Parengus šiais metais tvarkybos darbų projektą, bus gautas leidimas, o 2020 m. I-II ketvirtyje planuojame pradėti tvarkybos darbus. Mokyklos kiemas bus pritaikytas mokinių laisvalaikio galimybėms, įrengiant poilsio ir žalias zonas, numatant vietas ir aktyviam pasibuvimui pertraukų metu, ko vaikams ypatingai trūksta. Pagrindinis įėjimas į gimnaziją bus pertvarkytas, pritaikant jį patogiam ir žmogaus su negalia patekimui. Kiemo tvarkybos ir įėjimo pertvarkymo darbus planuojame užbaigti iki 2020 m. pabaigos.

 

Būdai, kaip skirti 2 % GPM paramą:

I būdas. Užpildyti ir pateikti  FR0512 formą elektroniniu būdu per EDS:

  1. Prisijunkite prie Elektroninės deklaravimo sistemos (EDS) Jums patogiu būdu: https://deklaravimas.vmi.lt
  2. Kairiąjame meniu šonelyje pasirinkite Pildyti formą.
  3. Tarp Dažniausiai pildomos formų  pasirinkite Prašymas skirti paramą.
  4. Rinkitės naujausią formą FR0512 v.4 ir spauskite mygtuką su gaubliu Pildyti formą tiesiogiai portale.
  5. Atidarytoje formoje didžiosiomis raidėmis užpildykite šiuos laukelius:

1        Asmens kodas

2        Tel. nr.

3V     Vardas

3P     Pavardė

4        Adresas

5        Mokestinis laikotarpis: pasirinkite 2018 m.

6S     Mokesčio dalį skiriu paramos gavėjams: pažymėkite 

E1     Gavėjo tipas: pažymėkite 2 Paramos gavėjas

E2     Gavėjo identifikacinis numeris (kodas): įrašykite VJG kodą:  291812440

E3     Mokesčio dalies paskirtis: neprivaloma pildyti, bet jei pageidaujate, galite nurodyti Gimnazijos projektų įgyvendinimui

E4     Mokesčio dalies dydis (procentais): įrašykite 2,00 arba Jūsų pasirinktą dydį

E5     Mokesčio dalį skiriu iki mokestinio laikotarpio: pasirinkite iki kurių mokestinių metų norite skirti paramą (ilgiausiai – iki 2022 m.)

  1. Viršutiniame meniu paspauskite Klaidų taisymas ir pasitikrinkite, ar užpildyti visi būtini langeliai.
  2. Ir pabaigai - viršutiniame meniu dešinėje paspauskite Pateikti deklaraciją arba Pasirašyti el. paštu ir pateikti.  

II būdas.  Užpildyti spausdintinę FR0512 formą pagal aukščiau pateiktą instrukciją ir pateikti VMI tiesiogiai ar siunčiant paštu. 

III būdas. Galite pasinaudoti  VMI mobiliąja programėle, kurią galima atsisiųsti  iš „App Store“ arba „Google Play“. Pasirinkę EDS Deklaracijos ir prisijungę, spauskite „Paramos skyrimas“ ir „Pildyti naują“. Užpildykite paramos skyrimo laukelius pagal aukščiau pateiktus duomenis.

PRIMENAME, KAD PARAMOS FORMOS TEIKIAMOS IKI GEGUŽĖS  2 D. IMTINAI.

Kontaktai pasiteirauti: projektų vadovė Julija Varanavičiūtė, tel.: 8(650)12069, el. paštu:  pr@vjg.lt 

 

Atnaujinta: 2019-10-28