MAGIS

Lietuvos katalikiškų mokyklų Sporto žaidynės 

2017 m. birželio 5-7 d. Guopstų km.

 Žaidynių rezultatai gyvai

 

 

Sporto žaidynės „Magis“ yra galimybė Lietuvos katalikiškų mokyklų mokiniams bendrauti tarpusavyje žaidžiant sporto žaidimus. Žaidynėse mokiniai mezga naujas draugystes ir varžosi įvairiose komandinių ir individualių sporto šakų rungtyse. Žaidynių pavadinimas „Magis“ kilo iš jėzuitų veiklos principo, reiškiančio „labiau“. Magis apima ir papildo olimpinių žaidynių šūkį Citius, Altius, Fortius („Greičiau, Aukščiau, Tvirčiau“). 

Trijų dienų trukmės žaidynėse numatytos futbolo, tinklinio, krepšinio, šachmatų, lengvosios atletikos ir kitos rungtys. Komandos atstovai turės dalyvauti visose rungtyse. Už pasiekimus kiekvienoje rungtyje komandoms bus skiriami taškai, kurių suma bendroje įskaitoje lems žaidynių nugalėtoją.

Žaidynėse „Magis'17“ dalyvaus 6 komandos:

 

Žaidynių PROGRAMA

Informacija dalyviams

Žaidynių nuostatai

Mokyklos komandą turi sudaryti 6 berniukai ir 6 mergaitės iš 9–11 kl. bei 2 mokytojai. Tikimės, kad komandos vadovausis principu magis ir sieks daugiau nei vien tik nugalėti. Šios žaidynės nėra orientuotos į aukštąjį sportinį meistriškumą ir sporto mokyklų auklėtinius. Pagarba varžovui ir garbingas žaidimas yra šių žaidynių esminės vertybės.

Komandų registracija į žaidynes baigta. 

Žaidynės „Magis“ vyks 2017 m. birželio 5-7 d. Vilniaus jėzuitų gimnazijos stovyklavietėje Guopstų kaime (Vilniaus raj.). Dalyviai bus apgyvendinti nameliuose su lovomis ir dušais. Stovyklavietėje yra futbolo, krepšinio, teniso, pliažo tinklinio aikštelės, ežeras, miškas. 

Žaidynių dalyvių apgyvendinimo, maitinimo ir žaidynių organizavimo išlaidoms padengti numatytas komandinis starto mokestis – 450 eurų. Komandos transportavimu į žaidynes pasirūpina komandą siunčianti mokykla. Kiekviena dalyvaujanti mokykla gali prisidėti prie žaidynių organizavimo ir siūlyti rungtis bei organizuoti jų teisėjavimą.

Sėkmingam žaidynių organizavimui reikalinga rėmėjų pagalba. Tad kviečiame tapti žaidynių rėmėjais. Informacija rėmėjams

VJG komanda

VJG komandą žaidynėms formuoja ir rengia mokytojai Ona Liandsbergienė (merginų) ir Kornelijus Bortkevičius (vaikinų). Mokiniai, norintys dalyvauti žaidynėse, turi kreiptis į šiuos mokytojus dėl atrankos.

 

Ankstesnių žaidynių įspūdžiai

2016 m. birželį įvyko pirmosios Lietuvos katalikiškų mokyklų sporto žaidynės "Magis". Jose dalyvavo 5 mokyklų komandos. Žaidynėse pirmąją vietą laimėjo Kauno jėzuitų gimnazijos komanda. Antrąją vietą užėmė Alytaus šv. Benedikto gimnazijos komanda. Trečioji vieta teko Vilniaus jėzuitų gimnazijos komandai. Ketvirti liko Kretingos pranciškonų gimnazijos mokiniai. Žaidynėse buvo įsteigtas ir specialus prizas - draugiškiausia komanda, kuris buvo įteiktas Vilniaus „Versmės“ katalikiškos gimnazijos komandai.

Klipų ir nuotraukų autorės: Ieva Karvelytė ir Emilija Lementauskaitė

Atnaujinta: 2017-06-05