Aktualijos

In memoriam: matematikos mokytojas Jonas Bagdonas

Gongas ir lelijaKūrėjas kiekvienam savo kūriniui dovanodamas žemiškosios egzistencijos būtį kviečia patirti gyvenimą kaip nepakartojamą nuotykį. Už gyvenimą kaip nuotykį šiandien matematikos mokytojas Jonas Bagdonas Jam dėkoja žiūrėdamas skaidriai šiltomis subtilia inteligencija švelniai besišypsančiomis akimis iš Anapus. Sausis, užtrenkdamas savo laiko duris, įsikibo Jonui į parankę ir palydėjo TEN.

Vilniaus jėzuitų gimnazijos bendruomenė yra dėkinga mokytojui Jonui už tai, kad dalinosi savo gyvenimo, kaip nepakartojamo nuotykio, laiko atkarpa – dovanodamas savo patirtį, laiką (ypač šeštadieniais) atverti mokiniui matematinio mąstymo paslaptis,  įžiebti Viltį, nustebinti autentišku tikrumu ir paprastu aukštaitišku atlapaširdiškumu. Kantrybe mokyti ir išmokyti.

Ir už didžiulę meilę bendruomenei – nuolatinį perėjimą nuo asmeninio gėrio prie bendro. Kryptingą, bet neįkyrų kultūrinio pažinimo lauko dirvos purenimą diskusijomis perskaičius naujausias publikacijas „Šiaurės Atėnuose“ ar „Literatūroje ir mene“; klausyto koncerto Nacionalinėje filharmonijoje melodijų pasaulio prasmių potekstėmis.

... pavyzdį, kaip pamiršti save, o tame pamiršime pirmiausia atrasti KITĄ – vaiką ir jo pažinimo alkiu degančias akis.

Tiesiog už gyvenimo, kaip nepakartojamo nuotykio, liudijimą, paženklintą šv. Augustino žodžiais: „Turėk meilę ir tu turėsi viską, nes be jos viskas, ką beturėtum, bus bevertis“, AČIŪ...

Ramybės amžinuose Viešpaties soduose, kuriuose niekada nebūna žiemos!

Nuotykio laiko atkarpos bendrakeleivė
ses. Edita

 

Šiek tiek akimirkų kartu...

Jonas Bagdonas bendrauja su mokiniais mugėje 2004 m.
Šv. Kazimiero diena, 2004 m.


Laikas Guopstose.

Jonas Bagdonas su buvusiais kolegomis VJG Bendruomenės dienos šventėje 2009 m. gruodžio 22 d.
VJG Bendruomenės diena, 2009 m.

 
Kitos naujienos


Įrašų nėra