Mokiniai

DAAD stipendija Mėtai Kvedaravičiūtei

Esu Mėta Kvedaravičiūtė, Vilniaus jėzuitų gimnazijos abiturientė. Kaip ir daugelis mano bendraamžių, daug galvojau apie ateities studijas, jų galimybes. Kiekvienas mes turime savo tikslų, lūkesčių ir baimių (ypač, jei norimos studijos vyksta kitoje valstybėje, mano atveju – Vokietijoje). Laimei, turiu žmonių, kurie skatina stengtis ir siekti savo tikslų, kad ir kokie tolimi ir nesuvokiami jie būtų. Vienas tokių – kandidatuoti DAAD stipendijai, padengiančiai visas studijų Vokietijoje išlaidas. Esu labai dėkinga savo auklėtojai ir vokiečių kalbos mokytojai, kurios skatino bandyti. Taip pat dėkoju savo istorijos mokytojai ir mokyklos direktorei bei visai administracijai, kad palaikė procese ir leido mano svajonei išsipildyti. Gauti tokią stipendiją yra neįtikėtina. Prieš metus net nebūčiau išdrįsusi apie tokią galimybę pasvajoti. Tačiau, kai labai nori ir stengiesi, viskas yra įmanoma. Ši stipendija suteikia man galimybę mokytis istoriją ir psichologiją Vokietijos universitete. Džiaugiuosi, kad galėsiu mokytis universitete, alsuojančiame istorija. Jau dabar nekantriai laukiu rudens. Laukiu to laiko, kai sutiksiu naujus žmones, vaikščiosiu senomis miesto gatvelėmis ir galėsiu mokytis iš geriausių, o vėliau pati dalinsiuosi tuo, ką išmokau.

Vokietijoje lankiausi ne vieną kartą ir kiekvienas iš jų buvo unikalus, todėl tikiu, kad ši nepaprasta mokslo kelionė taip pat bus įsimintina ir svarbi. Taip, turiu baimių ir abejonių, juk išsikraustyti iš namų į visai naują pasaulį nėra lengva, bet noras pažinti ir siekti daugiau nugali baimes.

Esu be galo dėkinga Vokietijos Užsienio reikalų ministerijai, DAAD organizacijai ir Centrinei švietimo agentūrai (ZfA) už galimybę praplėsti horizontą, kuri atsivėrė įveikus griežtas atrankas tikint savimi, jaučiant aplinkos palaikymą ir nepaliaujamai siekiant savo tikslo.

 Jūsų dėka mano svajonė tapo realybe!

 
Kitos naujienos


05-01

2018

Sausio 9 d. rinksime naują šachmatų būrelio grupę. Užsiėmimai vyks antradieniais 14 val. 25 min., 110 kab. Būrelis startuos antradieniais tik susirinkus pilnai (ne mažiau 10) mokinių grupei.

Užsiregistruoti galėsite sausio 9 d. pirmame susitikime.

11-12

2017

Kviečiame apsilankyti IT parodoje „Šv. Kalėdos“. 

25-02

2015

Buriama iniciatyvinė mokinių darbo grupė projektui „Nauja ir puiki gimnazijos biblioteka“.

Jei tu:

1) moki naudotis google naršykle ir nesiskundi supratimo ir komunikavimo anglų kalba įgūdžiais;

2) turi prieigą prie interneto laisvu nuo pamokų ir užklasinių veiklų metu;

3) nori būti naudingas gimnazijos bendruomenei ir ateinančioms kartoms;

Tai tau siūlome galimybę:

Prasmingai išnaudoti laiką prie kompiuterio ieškant informacijos apie užsienyje esančias naujausias ir pažangiausias bibliotekas (...)