Mokiniai

VJG mokiny!

Vjg Mokiny!

Dalinamės rekomendacijomis nuotolinei būčiai palengvinti:

1.      RITMAS. Kelkis anksčiau, kad spėtum papusryčiauti, susiruošti, pasipuošti  ir nudžiuginti savo draugus bei mokytojus, laiku prisijungęs(-usi) prie pamokos. 

2.      VĖDINIMAS. Pertraukų metu vėdink kambarius.  Kol kambarys vėdinasi – nesušalk! Pamankštink savo sąnarius ir kaulus pajudėdamas(-a).

3.      MAISTAS. Sumuštiniui sakyk NE, šiltai sriubai – TAIP.  Palik virtualų gyvenimą – pasigamink pietus. Arba bent pasišildyk tai, ką jau pagamino mama ar tėtis.

4.      PERTRAUKA. Po pamokų „vėdink galvą“ – pasivaikščiok lauke.

5.      MIEGAS. Esi žmogus, ne pelėda - nenaktinėk. Miegok bent 8 val. vienas(-a): be telefono ar kompiuterio.

6.      KONTAKTAS. Nepamiršk šeimos narių gyvų akių: pasikalbėk, pabūkite kartu, žaiskite stalo žaidimus.

Ištrauk į viešumą geros nuotaikos kibirą, tai padaryti, tikime, padės ši daina:

 

 
Kitos naujienos


09-11

2020

„Kaip mokslo švyturys tu mus visus vedi“ sako mūsų gimnazijos himnas. Pagaliau atėjo laikas praplėsti savo gyvenimo horizontus ir į juos įtraukti daugiau kultūros!

11-09

2020

Skelbiame šių mokslo metų būrelių tvarkaraštį!

03-09

2020

Kviečiami visus mokinius susipažinti su būrelių pasiūla ir kuo skubiau registruotis!

19-05

2020

Esu Mėta Kvedaravičiūtė, Vilniaus jėzuitų gimnazijos abiturientė. Kaip ir daugelis mano bendraamžių, daug galvojau apie ateities studijas, jų galimybes. Kiekvienas mes turime savo tikslų, lūkesčių ir baimių (ypač, jei norimos studijos vyksta kitoje valstybėje, mano atveju – Vokietijoje). Laimei, turiu žmonių, kurie skatina stengtis ir siekti savo tikslų, kad ir kokie tolimi ir nesuvokiami jie būtų. Vienas tokių – kandidatuoti DAAD stipendijai, padengiančiai visas studijų Vokietijoje išlaidas.

05-01

2018

Sausio 9 d. rinksime naują šachmatų būrelio grupę. Užsiėmimai vyks antradieniais 14 val. 25 min., 110 kab. Būrelis startuos antradieniais tik susirinkus pilnai (ne mažiau 10) mokinių grupei.

Užsiregistruoti galėsite sausio 9 d. pirmame susitikime.