Mokiniai

Mokinių gatvės menas Gimnazijos stadione

Ant sporto aikštyno vidinės sienos neteisėtai atsiradę grafičiai jau ilgai badė gimnazistų ir darbuotojų akis. Iš Augustijonų gatvės gerai matomi piešinėliai atrodė netvarkingai, laikui bėgant išbluko ar pajuodo. Galiausiai ilgai svajotas ir planuotas Gimnazijos aikštyno sienos atnaujinimo projektas prasidėjo.

Prie šio projekto dirbanti mokinių grupė jau spalį sukūrė piešinius ir bendrą kompoziciją. Proceso metu kilo diskusijų dėl bendruomenės pamėgto futbolininko kojos piešinio. „Koja“ stadione buvo jau seniai, tiko pagal sporto aikštės paskirtį, o gal net įkvėpdavo sportuoti, todėl mokyklos bendruomenei buvo brangi. Dėl jos likimo bendruomenė buvo pakviesta balsuoti ir dauguma nusprendė įamžinti „kojos“ atminimą ją atnaujinant.

Gimnazijos administracija palaikė šią iniciatyvą ir padėjo pasiruošti reikalingas medžiagas bei įrankius iš Tėvų geradarystės programoje surinktų lėšų. Gegužės viduryje buvo pradėtas paruošiamasis dažymas.

Sienos dažymas

Šiuo metu siena jau paruošta, o piešiniai iš kompiuterio po truputį yra perkeliami ant sienos. Mokiniai siekia, kad sienos piešiniai kaip galima labiau atitiktų originalią idėją, todėl dirba itin kruopščiai. Vasarą eidami pro šalį matysite besiplečiančius piešinių kontūrus, o vėliau atsiras ir spalvos. Vakarais, kai oras palankus, tikriausiai pastebėsite projektoriaus šviesą ir keletą plušančių jaunųjų menininkų. Mokiniai tikisi, kad flakonėlių kratymo ir kitokių darbų garsai nesuerzins aplinkinių – toks tas procesas. 

Palaikome ir laukiame, kada galėsime pasigrožėti užbaigta kompozicija.Kitos naujienos


28-04

2021

Mūsų gimnazijos abiturientė Simona Falkaitė, IVa klasės mokinė, rašo nuoširdų laišką apie kandidatavimą ir jausmą, gavus stipendiją studijoms Vokietijoje.

12-04

2021

IV-okai, pasirinkę mokytis Grafikos dizaino, pristato savo kūrinius. Pasigrožėkime!

Peržiūrėti

10-12

2020

6 dalykai nuotolinei būčiai palengvinti ir Rutinos rep'as!

09-11

2020

„Kaip mokslo švyturys tu mus visus vedi“ sako mūsų gimnazijos himnas. Pagaliau atėjo laikas praplėsti savo gyvenimo horizontus ir į juos įtraukti daugiau kultūros!

11-09

2020

Skelbiame šių mokslo metų būrelių tvarkaraštį!