Tėvams

VJG mentorystės programa prasideda

Pradedame mentorystės programą, kurioje mentoriais gimnazistams kviečiami tapti alumnai ir mokinių tėvai, sukaupę profesinės, akademinės bei gyvenimiškos patirties ir norintys ja pasidalinti.

„Gimnazija džiaugiasi alumnės Onos Marijos Vyšniauskaitės mentorystės programos idėja – dovana mokiniams ir tiki, kad ji gali būti vertinga pagalba ne vienam gimnazistui siekiant tapti pačia nuostabiausia savo versija.“ - sako gimnazijos direktorė ses. Edita Šicaitė.

Mentorystė – tai mentoriaus ir mokinio bendradarbiavimas, kurio metu orientuojamasi į praktinį ir profesinį mokinio tobulėjimą. Tai būdas mokiniui mokytis ir augti už mokyklos ribų, sužinoti atsakymus į rūpimus klausimus, ieškoti ir rasti kelius, kaip atskleisti savo potencialą.

Bendraudami su mentoriumi mokiniai turi unikalią galimybę betarpiškai gauti atsakymus į jiems rūpimus klausimus: apie studijas universitete, egzaminus, pasirenkamuosius dalykus, įsidarbinimą, karjerą, mentorių profesinę patirtį ir daugelį kitų – priklausomai ir nuo paties mokinio poreikių.

 

Pirmasis mentorystės programos ratas vyks iki rudens semestro pabaigos - sausio mėn. Dalyvauti gali ir nutolę mentoriai, kurie bendrauti galės nuotoliniais būdais.

Daugiau informacijos ir mentorių registracija - iki spalio 5 d.

I-IV klasių mokinių registracija - pratęsta iki spalio 19 d. 9:00 val.

 

VJG mentorystės programos koordinatorius
Paulius Narušis
el. p.: paulius.narusis@sjedu.lt
tel. +37065073376
Kitos naujienos


21-09

2020

Naujas Alfa kursas prasidės rugsėjo 30 d.
Susitikimai vyks trečiadieniais 18:45

Registracija

 

19-09

2017

Vilniaus m. savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras ragina visus mokinių tėvus susipažinti su informacija apie psichoaktyviąsias medžiagas, jų poveikį, vartojimo žalą ir pasekmes. Leidinyje yra ne tik naudingos informacijos, bet ir vertingų patarimų, kaip kalbėtis su vaikais apie priklausomybę sukeliančias medžiagas, esant poreikiui kur kreiptis pagalbos. 

21-01

2016

Lošimų priežiūros tarnyba prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos parengė medžiagą skirtą atsakingo lošimo skatinimui ir priklausomybės nuo azartinių lošimų prevencijai. Kviečiame tėvelius susipažinti...

14-05

2015

Mieli Tėveliai ir Mokytojai,
baigiasi dar vieni mokslo metai – kas jau planuoja atostogas, o kas su nerimu laukia egzaminų, renkasi tolesnį kelią. Kad mūsų vaikų žingsnius lydėtų sėkmė, prašykime  Viešpaties palaiminimo.
„Jei VIEŠPATS nestato namo, veltui triūsia tie, kurie jį stato. Jei VIEŠPATS nesaugo miesto, veltui budi sargai“ (Ps 127, 1)“.
Sujunkime mūsų padėkas ir prašymus į bendrą maldą  Šv.Mišiose  trečiadienį, gegužės 20  d. 18 val. gimnazijos koplyčioje. Po jų tęsime bendrystę šventinėje agapėje. Ateikime, esame labai laukiami.

13-03

2015

Mieli Tėveliai ir Mokytojai,

kviečiame jus į tradicines bendruomenės šv. Mišias trečiadienį, kovo 18 d. 18 val. gimnazijos koplyčioje.