Tėvams

Susitikimai – konsultacijos su dalykų mokytojais

Sausio 11–12 d. nuo 17 iki 20 val. organizuojami dalykų mokytojų ir švietimo pagalbos specialistų (socialinių pedagogų bei psichologo) susitikimai – konsultacijos su mokinių tėvais.

Būtina iš anksto registruotis iki sausio 8 d. 12 val. Konsultacijai skirtas laikas – 10 min. Būkime konkretūs.
 
SVARBU!
- Jūsų užpildyta apklausos forma bus jūsų registracija.
- Labai prašome sau patiems pasižymėti laiką ir dieną, kada užsirašėte konsultacijai. Būkite atidūs!
- Patvirtinančių laiškų apie įvykdytą registraciją jūs negausite.
- Pakvietimus į susitikimus (greičiausiai MS Teams aplinkoje) iš dėstančių mokytojų gausite tik pasibaigus registracijai (sausio 8–12 dienomis).
 
Jeigu iškils klausimų registruojantis, prašome rašyti el.paštu: a.dzimidavicius@gmail.com  arba skambinti telefonu 8 650 73 296.

Administracija

 
Kitos naujienos


25-09

2020

Pradedame VJG mentorystės programą, kurioje gimnazistai bendraus su patirtimi pasidalinti norinčiais žmonėmis.

21-09

2020

Naujas Alfa kursas prasidės rugsėjo 30 d.
Susitikimai vyks trečiadieniais 18:45

Registracija

 

19-09

2017

Vilniaus m. savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras ragina visus mokinių tėvus susipažinti su informacija apie psichoaktyviąsias medžiagas, jų poveikį, vartojimo žalą ir pasekmes. Leidinyje yra ne tik naudingos informacijos, bet ir vertingų patarimų, kaip kalbėtis su vaikais apie priklausomybę sukeliančias medžiagas, esant poreikiui kur kreiptis pagalbos. 

21-01

2016

Lošimų priežiūros tarnyba prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos parengė medžiagą skirtą atsakingo lošimo skatinimui ir priklausomybės nuo azartinių lošimų prevencijai. Kviečiame tėvelius susipažinti...

14-05

2015

Mieli Tėveliai ir Mokytojai,
baigiasi dar vieni mokslo metai – kas jau planuoja atostogas, o kas su nerimu laukia egzaminų, renkasi tolesnį kelią. Kad mūsų vaikų žingsnius lydėtų sėkmė, prašykime  Viešpaties palaiminimo.
„Jei VIEŠPATS nestato namo, veltui triūsia tie, kurie jį stato. Jei VIEŠPATS nesaugo miesto, veltui budi sargai“ (Ps 127, 1)“.
Sujunkime mūsų padėkas ir prašymus į bendrą maldą  Šv.Mišiose  trečiadienį, gegužės 20  d. 18 val. gimnazijos koplyčioje. Po jų tęsime bendrystę šventinėje agapėje. Ateikime, esame labai laukiami.