Pasiekimai

Mus ir vėl lydi sėkmė!

Vasario 3 d. Jonavoje vyko  2017-2018 m. m. Lietuvos mokyklų žaidinių šachmatų (amžius neribojamas) ir 2017-2018 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių šachmatų (gim. 2007 m. ir jaunesnių) finalinės varžybos.

Šachmatų (amžius neribojamas) varžybose  sėkmė lydėjo Vilniaus Jėzuitų gimnazijos komandą: Matą Indriūną, Nerijų Vasiliauską, Steponą Žilakauskį, Klaudiją Jackevičiūtę (vadovas M. Bieliauskas).  Antrą vietą užėmė Kauno Jėzuitų gimnazija (vadovas R. Pavydis), trečioje vietoje liko Šiaulių J. Janonio gimnazija (vadovė I. Vidžiūnienė). Šiosamžiaus grupės varžybose varžėsi 23 mokyklų komandos.

2007 m. gimimo ir jaunesnių mokinių varžybose pirmąją vietą užėmė Šiaulių Juventos progimnazijos komanda (vadovas S. Petuchovskis), antra vieta atiteko Marijampolės mokyklos-darželio Želmenėliai  komandai (vadovė E. Kvietinskienė), trečioje vietoje liko Vilniaus GTU Inžinerijos licėjus (vadovė G. Paulauskaitė). Šiose varžybose dalyvavo 21 komanda.

Varžybos nustebino dalyvių gausa, dalyvavo net 180 moksleivių iš visos Lietuvos.

Pilni rezultatai: http://chess-results.com/tnr329754.aspx?lan=30&art=0&turdet=YES&wi=984
Kitos naujienos


30-01

2018

Sveikiname Vilniaus miesto 9–12 klasių mokinių meninio skaitymo konkurse sėkmingai gimnazijai atstovavusius Dovydą Stankevičių, III a klasė, ir Taurą Zigmantą, III b klasė! Tauras Zigmantas pelnė paskatinamąjį priząDovydas Stankevičius laimėjo antrąją vietą, todėl Vilniaus miesto mokiniams atstovaus respublikiniame konkurse.

30-01

2018

Sveikiname biologijos olimpiados, vykusios sausio 12 d., prizininkus:
Emiliją Barteškaitę (IV kl.)  - II vietos laimėtoją, Joną Gajdosiką (II a) - III vietos laimėtoją, Martyną Sadzevičių (II a) - III vietos laimėtoją. 

29-01

2018

Sausio 19 dieną Vilniaus Naujininkų mokykloje vyko 56-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados II etapas. Džiaugiamės gražiais mūsų gimnazijos mokinių pasiekimais: Matas Martišauskas (IVa)  laimėjo pirmąją vietą,  Augustė Senulytė (IV a) laimėjo  trečiąją vietą,  Tomas Dundulis (IVa), Pijus Mikailas (IIIa) ir Jonas Gajdosikas (IIa) apdovanoti padėkos raštais.

29-01

2018

II b klasės mokinė Marija Mantautė Gudynaitė Vilniaus miesto anglų kalbos konkurse, skirtame devintoms, dešimtoms klasėms, laimėjo trečiąją vietą. Labai džiaugiamės.

29-01

2018

Sausio 27 dieną KTU vyko nacionalinis prof. Jono Matulionio jaunųjų matematikų konkursas. Jame puikiai pasirodė mūsų gimnazijos mokiniai.Jonas Gajdosikas (IIa) laimėjo III vietą, Elzė Amilevičiūtė (8a) apdovanota prizu kaip geriausiai pasirodžiusi tarp aštuntokų. Beje, Elzei (devintokų tarpe) ir Juozapui Ivanauskui (IIc) pritrūko tik taško iki prizinės vietos. Sveikiname su puikiu pasirodymu!