Pasiekimai

Fizikos olimpiadų ir čempionatų laimėtojai

Sveikiname mūsų gimnazijos mokinius puikiai pasirodžiusius fizikos olimpiadose ir čempionatuose!

Vilniaus miesto fizikos olimpiada:

Juozapas Ivanauskas IIc – I vieta
Justas Savinijus Petrulis IIIa – II vieta
Jonas Gajdosikas IIa – III vieta
Elena Osteikaitė IIc – pagyrimo raštas
Tomas Dundulis IVa – pagyrrimo raštas
Emilis Strazdas Ib – pagyrimo raštas
Urtė Radavičiūtė Ib – pagyrimo raštas
Martynas Sadzevičius IIa – pagyrimo raštas

Lietuvos mokinių 66-oji fizikos olimpiada:

Juozapas Ivanauskas IIc – III vieta
Justas Savinijus Petrulis IIIa – pagyrimo raštas

Lietuvos mokinių fizikos čempionatas:

Juozapas Ivanauskas IIc – II vieta
Justas Savinijus Petrulis IIIa – V vieta
Kitos naujienos


17-04

2018

Balandžio 12–13 dienomis vykusiame konkurse Indrė Driukaitė (IIIc) užėmė IV vietą. Nuo pirmos vietos Indrė atsiliko tik dviem taškais ir už puikų pasirodymą buvo apdovanota specialiu prizu. Labai sveikiname!

16-04

2018

Šis pavasaris Vilniaus jėzuitų gimnazijos klubo auklėtiniams atnešė pasiekimų, dėl kurių buvo ilgai dirbama. Balandžio 7–8 dienomis Estijos sostinėje vyko vienas žinomiausių Baltijos regiono debatų turnyrų – Estonian Open 2018. 

16-04

2018

Sveikiname Vilniaus miesto jaunųjų fizikų olimpaidos prizininkus: Karolė Simona Motiejūnaitė 8d kl. – I vieta, Konstantinas Paukštė 8d kl. – I vieta, Raminta Šiaučiulytė 8c kl. – II vieta, Elzė Amilevičiūtė 8a kl. – II vieta, Ieva Gudelytė 8d kl. – III vieta, Gustas Pranckietis 8d kl. – III vieta, Rūta Rupeikytė 8d kl. – III vieta. Dominykas Sudavičius 8b kl., Jonas Vasiliauskas 8c kl., Augustas Kapleris 8d kl. ir Rapolas Liubinas 8d kl. apdovanoti pagyrimo raštais!

13-04

2018

Kovo 3 d. vyko Respublikinis prof. K. Baršausko fizikos konkursas ir mūsų gimnazijos mokiniai iškovojo gražių pasiekimų (8d klasės mokinė Rūta RupeikytėII vieta, Ic kl. mokinys Emilis StrazdasIII vieta, IIc kl. mokinė Elena OsteikaitėII vieta). Sveikiname!

13-04

2018

Sveikiname Lietuvos mokinių vokiečių kalbos olimpiados Vilniaus miesto etape I vietą laimėjusią Ulą Bagdonaitę (8a klasė), II vietą laimėjusią Ievą Rekašiūtę (8a klasė), III vietą laimėjusias Korneliją Lipnickaitę  (8a klasė) ir Ievą Bagdonavičiūtę (8a klasė)