Pasiekimai

Geografijos konkurso „Lietuva – pasaulis yra čia“ Vilniaus mieste laimėta III vieta

Balandžio 18 d. penki mūsų gimnazijos I-okai: S. Falkaitė , Ū. Gudaitytė, K. Karvelis, S. Mašonytė, E. Skibarka lydimi geografijos mokytojos Loretos Gudonytės-Šuksterienės dalyvavo Vilniaus licėjaus organizuojamame geografijos konkurse, skirtame Lietuvos šimtmečiui paminėti. 
Iš stipriausių Vilniaus gimnazijų susirinkę moksleiviai varžėsi net 6 turuose ir demonstravo žinias apie mūsų gimtąją šalį. 
Teko įveikti net 6 užduotis :„Klaidingas žemėlapis“, užduotis skaidrėse, „Kas tai ir kur tai yra?“, Video užduotis, teko atlikti geografinį tyrimą internete bei išspręsti kryžiažodį apie Lietuvą. Buvo ir intriguojanti užduotis „Kas yra dėžėje?“.
Mūsų gimnazijos mokiniams geriausiai sekėsi įveikti užduotis su klaidingu žemėlapiu bei užduotis skaidrėse, ten mes buvome pirmi, taip pat vieni iš pirmųjų buvome užduotyje – geografinis tyrimas internete. Kiek sunkiau sekėsi nustatyti „Kas yra dėžeje?“ . Čia negalėjome atspėti užkoduotų uolienų, kurių randama Lietuvos teritorijoje. Tačiau labai nenuliūdome, nes buvo proga sužinoti ir pamatyti tų uolienų pavyzdžius.
Labai nekantriai laukėme galutinių rezultatų, nes  ir kitos Vilniaus gimnazijos pasirodė gan stipriai . Visą laiką „ant kulnų lipo“ M. Biržiškos ir šv. Kristoforo gimnazijos mokiniai – teko eiti taškas į tašką.
Po suskaičiuotų rezultatų sužinojome , kad mes laimėjome tarp stipriausių Vilniaus miesto gimnazijų III vietą.
Džiaugiamės, kad mūsų gimnazijos moksleiviai parvežė gimnazijai prizinę III-ąją vietą dar kartą įrodydami, kad mūsų gimnazija yra viena iš stipriausių Vilniaus mieste.

 
Kitos naujienos


25-04

2018

Balandžio 20–21 dienomis Kuršėnuose vykusioje olimpiadoje Juozapas Ivanauskas (IIc) laimėjo III vietą ir buvo pakviestas gegužės 6–7 dienomis dalyvauti atrankoje į tarptautines olimpiadas. Šioje olimpiadoje pagyrimo raštais apdovanoti ...

18-04

2018

Sveikiname mūsų gimnazijos mokinius puikiai pasirodžiusius fizikos olimpiadose ir čempionatuose!

17-04

2018

Balandžio 12–13 dienomis vykusiame konkurse Indrė Driukaitė (IIIc) užėmė IV vietą. Nuo pirmos vietos Indrė atsiliko tik dviem taškais ir už puikų pasirodymą buvo apdovanota specialiu prizu. Labai sveikiname!

16-04

2018

Šis pavasaris Vilniaus jėzuitų gimnazijos klubo auklėtiniams atnešė pasiekimų, dėl kurių buvo ilgai dirbama. Balandžio 7–8 dienomis Estijos sostinėje vyko vienas žinomiausių Baltijos regiono debatų turnyrų – Estonian Open 2018. 

16-04

2018

Sveikiname Vilniaus miesto jaunųjų fizikų olimpaidos prizininkus: Karolė Simona Motiejūnaitė 8d kl. – I vieta, Konstantinas Paukštė 8d kl. – I vieta, Raminta Šiaučiulytė 8c kl. – II vieta, Elzė Amilevičiūtė 8a kl. – II vieta, Ieva Gudelytė 8d kl. – III vieta, Gustas Pranckietis 8d kl. – III vieta, Rūta Rupeikytė 8d kl. – III vieta. Dominykas Sudavičius 8b kl., Jonas Vasiliauskas 8c kl., Augustas Kapleris 8d kl. ir Rapolas Liubinas 8d kl. apdovanoti pagyrimo raštais!