Pasiekimai

Pasidžiaukime kartu mūsų abiturientais!

Šių metų kovo mėnesį vyko Vilniaus miesto XXX geografijos olimpiada. Joje dalyvavo ir mūsų gimnazijos IV klasės mokiniai. Iš viso olimpiadoje dalyvavo 100 mokinių iš I–IV klasių Vilniaus miesto gimnazijų .

Mokiniai turėjo įveikti 4 skirtingo pobūdžio užduotis: kompiuterines testo, teorines  ir praktines užduotis bei žemėlapio užduotis. Ypač sėkmė šioje olimpiadoje lydėjo Martyną Bielinį, kuris buvo lyderis kompiuterinio testo užduočių sprendime ir teorinėse geografijos užduotyse, o Magdė Vosyliūtė buvo nepralenkiama praktinių užduočių sprendime. Susumavus visų užduočių rezultatus Martynas Bielinis Vilniaus miesto geografijos olimpiadoje užėmė III vietą, o Magdė Vosyliūtė gavo padėkos raštą .

Kadangi  mūsų gimnazijos mokiniai Martynas Bielinis ir Magdė Vosyliūtė surinko respublikinės olimpiados taškų sumą, jie yra kviečiami dalyvauti respublikinėje geografijos olimpiadoje, kuri vyks Kaune  gegužės 2–4 d.

Linkime jiems sėkmės ir tegu ji juos lydi ir šiame etape.

„Sėkmė neateina pas tave. Tu eini pas ją“ (V. Jogelienė)
Kitos naujienos


27-03

2018

Šį savaitgalį, kovo 23–25 dienomis, Vilniaus universiteto Kauno fakultete vyko Lietuvos moksleivių informatikos olimpiados šalies etapo baigiamoji dalis. Joje dalyvavo mūsų gimnazijos IVb klasė mokinys Žygimantas Remeika ir IIa klasės mokinys Aleksandras Trakas.
Žygimanto darbas per pastaruosius metus neliko neapdovanotas – jis iškovojo antro laipsnio diplomą 11–12 klasių grupėje ir buvo pakviestas į balandžio 27gegužės 1 dienomis Švedijoje (Stokholme) vyksiančią Baltijos šalių informatikos olimpiadą.

27-03

2018

Sveikiname Matą Martišauską (IVa kl.) kovo 22–24 d. dalyvavusį 56-ojoje Lietuvos mokinių chemijos olimpiados respublikiniame etape. Matas buvo apdovanotas pagyrimo raštu.

19-03

2018

Kovo 17 dieną vykusios VU MIF matematikos olimpiados prizininkai: Elzė Amilevičiūtė (8a) – I vieta (devintokų tarpe), Juozapas Ivanauskas (IIc) – I vietaMantas Bakšys (IIc) – III vietaTomas Dundulis (IVa) – III vieta. Sveikiname su puikiu pasirodymu! 

08-03

2018

Vilniaus miesto gamtos mokslų olimpiados II ture mūsų gimnazijos 8d klasės mokinė Karolė Motiejūnaitė užėmė I vietą, 8a klasės mokinė Elzė Amilevičiūtė užėmė I vietą, 6a klasės mokinė Rusnė Karolina Mackevičiūtė užėmė III vietą, 5d klasės mokinys Povilas Kulis gavo pagyrimo raštą. Sveikiname prizininkus.

07-03

2018

Kovo 1 dieną vykusiame konkurse Indrė Driukaitė (IIIc) užėmė II vietą ir Vilija Vainaitė (IIIc) - IV vietą. Jų rezultatai buvo tarp penkių geriausių, todėl abi pakviestos dalyvauti finaliniame konkurso etape, kuris vyks balandžio 12–13 dienomis Lenkijoje Bydgoszcz mieste. Sveikiname ir linkime sėkmės kitame etape!