Pasiekimai

Pergalė tarptautiniame turnyre ir pripažinimas tarp teisėjų

Šis pavasaris Vilniaus jėzuitų gimnazijos klubo auklėtiniams atnešė pasiekimų, dėl kurių buvo ilgai dirbama. Balandžio 7–8 dienomis Estijos sostinėje vyko vienas žinomiausių Baltijos regiono debatų turnyrų – Estonian Open 2018. 

Tokio tipo turnyruose dalyvauti gali visi – aukštųjų mokyklų studentai, alumnai, gimnazistai. Dažnai kovojama dėl dviejų trofėjų – Pagrindinių finalų čempionų titulo ir Naujokų kategorijos finalų čempionų titulo. Debatuojama anglų kalba, British Parliamentary debatų formatu. Debatų temos ir pozicijos yra sužinomos vos 15 minučių iki debatų pradžios, tad yra patikrinama ne tik debatininkų surinktų žinių gausa, bet ir greita reakcija.

Vilniaus jėzuitų gimnazijos debatų klubo auklėtiniai susibūrė į komandas po du debatininkus ir delegavo vieną teisėją.

Labai džiaugiamės Danieliaus Kaminski ir Tomo Bajelio komanda, kuri laimėjo Estonian Open 2018 Naujokų kategorijos finalą (Novice Finals). Ne mažiau didžiuojamės teisėja Justina Buskaite, kuri buvo atrinkta teisėjauti į Pagrindinio finalo (Open Finals) teisėjų kolegiją. Tikimės, kad įdirbis ir sėkmė Vilniaus jėzuitų gimnazijos debatų klubo ir jo auklėtinių neapleis is ateityje.
Kitos naujienos


16-04

2018

Sveikiname Vilniaus miesto jaunųjų fizikų olimpaidos prizininkus: Karolė Simona Motiejūnaitė 8d kl. – I vieta, Konstantinas Paukštė 8d kl. – I vieta, Raminta Šiaučiulytė 8c kl. – II vieta, Elzė Amilevičiūtė 8a kl. – II vieta, Ieva Gudelytė 8d kl. – III vieta, Gustas Pranckietis 8d kl. – III vieta, Rūta Rupeikytė 8d kl. – III vieta. Dominykas Sudavičius 8b kl., Jonas Vasiliauskas 8c kl., Augustas Kapleris 8d kl. ir Rapolas Liubinas 8d kl. apdovanoti pagyrimo raštais!

13-04

2018

Kovo 3 d. vyko Respublikinis prof. K. Baršausko fizikos konkursas ir mūsų gimnazijos mokiniai iškovojo gražių pasiekimų (8d klasės mokinė Rūta RupeikytėII vieta, Ic kl. mokinys Emilis StrazdasIII vieta, IIc kl. mokinė Elena OsteikaitėII vieta). Sveikiname!

13-04

2018

Sveikiname Lietuvos mokinių vokiečių kalbos olimpiados Vilniaus miesto etape I vietą laimėjusią Ulą Bagdonaitę (8a klasė), II vietą laimėjusią Ievą Rekašiūtę (8a klasė), III vietą laimėjusias Korneliją Lipnickaitę  (8a klasė) ir Ievą Bagdonavičiūtę (8a klasė)

03-04

2018

Šių metų kovo mėnesį vyko Vilniaus miesto XXX geografijos olimpiada. Joje dalyvavo ir mūsų gimnazijos IV klasės mokiniai. Iš viso olimpiadoje dalyvavo 100 mokinių iš I–IV klasių Vilniaus miesto gimnazijų .

Mokiniai turėjo įveikti 4 skirtingo pobūdžio..

27-03

2018

Šį savaitgalį, kovo 23–25 dienomis, Vilniaus universiteto Kauno fakultete vyko Lietuvos moksleivių informatikos olimpiados šalies etapo baigiamoji dalis. Joje dalyvavo mūsų gimnazijos IVb klasė mokinys Žygimantas Remeika ir IIa klasės mokinys Aleksandras Trakas.
Žygimanto darbas per pastaruosius metus neliko neapdovanotas – jis iškovojo antro laipsnio diplomą 11–12 klasių grupėje ir buvo pakviestas į balandžio 27gegužės 1 dienomis Švedijoje (Stokholme) vyksiančią Baltijos šalių informatikos olimpiadą.