Pasiekimai

Vilniaus miesto tinklinio varžybos

Kovo 12 dieną baigėsi Vilniaus miesto tinklinio varžybos. 
VJG  vaikinų tinklinio komanda iškovojo teisę dalyvauti antrajame varžybų etape ir po atkaklios kovos finale  užėmė IV vietą. Paskutinės rungtynės dėl III vietos su kaimynais iš Vytauto Didžiojo gimnazijos buvo išties dramatiškos ir vos nesibaigė mūsiškių pergale.
Sveikiname vaikinus už pasiaukojantį žaidimą ir bendruomeniškumą!
 
Rungtynės dėl III vietos: Vytauto Didžiojo gimnazija  – Jėzuitų gimnazija 2 : 1 (25-27, 25-22, 15-13)
 
Vaikinų finalo rezultatai:
I vieta – Vilniaus Simono Daukanto gimnazija
II vieta – Vilniaus Žirmūnų gimnazija
III vieta – Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazija
IV vieta –  Vilniaus Jėzuitų gimnazija
 
VJG vaikinų komanda:
1. Rokas Astrauskas IIa (komandos kapitonas)
2. Lukas Rybakovas IIa 
3. Daniel Tomas Grigas IIa
4. Kasparas Narkevičius IIa
5. Kristijonas Januškevičius IIa
6. Aras Labeckas IIb
7. Lauras Nedzinskas Ig
8. Augustas Kapleris Ig
9. Martynas Puidokas Ig
10. Benas Klimaitis Ih
11. Kristijonas Šatinskas 7d   
12. Jokūbas Lošys 7d
 
Merginų komanda taip pat dalyvavo varžybose, bet į finalą nepateko.Kitos naujienos


13-03

2019

Vasario 23 dieną vykusių I-IV gimnazijos klasių mokinių matematikos varžybų prizininkai: Mantas Bakšys (IIIc) - II vieta ir Elzė Amilevičiūtė (Im) - III vieta. Labai džiaugiamės ir sveikiname!

12-03

2019

Sveikiname Laurą Grizickaitę (IIc), pelniusią II vietą Anglų kalbos konkurso Vilniaus miesto etape ir iškovojusią kelialapį į šalies  etapą.

05-03

2019

Kovo 2 dieną mūsų gimnazijos Lego robotikos komanda “Lituanica X” laimėjo Vilniaus regiono čempionatą! Sveikiname šeštokus Aistį Sindaravičių, Matą Čiuželį ir Julių Augustaitį. Komandos nariu yra ir Alytaus Panemunės progimnazijos šeštokas Kristupas Šilalė. “Lituanica X” sieks tapti geriausiais Lietuvoje kovo 23 dieną įvyksiančioje Robotiadoje.

04-03

2019

Kovo 3 d.  Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazijoje vyko Vilniaus miesto ir rajono mokyklų 7-8 klasių mokinių proto mūšis “Tikėjimo asas”, kuriame I vietą laimėjo mūsų gimnazijos 7b klasės mokinių komanda “Magis”: Akvilė Kėvelaitytė, Dominyka Minderytė, Gustė Malinauskaitė, Gustas Bložė, Karolis Kučinskas. Sveikiname!!!!!!

19-02

2019

„Genialumas susideda iš 1 procento įkvėpimo ir 90 procentų plušėjimo“ Thomas Edisonas

Sveikiname čempionato dalyvius, nuoširdžiai džiaugiamės ir linkime tolesnio „plušėjimo, atkaklumo, ryžtingumo… Lietuvos mokinių fizikos čempionato prizininkai: Ivanauskas Juozapas (IIIc) – I vietaRadvilas Pelanis (Im) – II vieta, Justas Petrulis (IVa) – III vieta