Pasiekimai

Lietuvos mokinių 53-oji biologijos olimpiada

Sausio 24 d. vyko 53-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados miestų-rajonų etapas. Džiaugiamės Ingos Gegužytės (IIg), Pauliaus Kalkausko (IIh),  Urtės Pranckevičiūtės (IIIb) gerais rezultatais ir sveikiname olimpiados prizininkus:

Jorūnę Budriūnaitę (Ig) - I vieta,
Bernadetą Savicką (Ig), - II vieta,
Urtę Pangonytę (Ig) - II vieta,
Ulą Gudavičiūtę (Ig) - II vieta
Mykolą Liaudanską (Ig) - II vieta
Dominyką Sudavičių (IIm) - II vieta
Ievą Gudelytę, (IIm) - II vieta,
Tomą Babelį (Im) - III vieta,  
Ulą Bagdonaitę (IIg) - III vieta,
Gytę Stakauskaitę (IIIa) - III vieta
Kitos naujienos


28-01

2020

Sausio 25 dieną Kaune KTU vykusio konkurso prizininkai: Tomas Babelis (Im) - I vieta, Juozapas Ivanauskas (IVc) - III vieta, Mantas Bakšys (IVc) - III vieta. Labai sveikiname nugalėtojus su puikiu pasirodymu ir džiaugiamės I vietos laimėtojo Tomo Babelio apdovanojimu - kelione birželio mėnesį į Briuselį!

23-01

2020

Sausio 10 dieną vyko 58-osios Lietuvos mokinių  chemijos olimpiados miestų - rajonų etapas.
Dėkojame visiems olimpiados dalyviams ir tikime, kad dalyvavimas olimpiadoje suaktyvino "amžinojo mokymosi variklio" sukimąsi, įkvėpė nesustoti  ir judėti toliau. Sveikiname ..

16-12

2019

Pirmą kartą mūsų gimnazijos I – III klasių  mokiniai, kurie domisi geografijos mokslu dalyvavo Vilniaus universiteto, chemijos ir geomokslų fakulteto, geomokslų instituto kartu su Lietuvos geologų sąjunga organizuojamoje geomokslų olimpiadoje. Į antrąjį etapą pateko pirmieji 24 dalyviai I ture geriausiai pasirodę moksleiviai. Į jį pateko ir mūsų gimnazijos I G klasės mokinė Jorūnė Budriūnaitė.

10-12

2019

Sveikiname NMA 5-8 klasių matematikos olimpiados prizininkus:

Igną Masevičių (6d) - I-a vieta
Darių Gumuliauską (7d) - I-a vieta

Ievą Klimašauskaitę (5b) - II-a vieta
Dominyką Laucių (6b) - II-a vieta
Jovilę Navickaitę (7d) - II-a vieta

Miglė Gudžinskaitė (6c) - III-a vieta

26-11

2019

2019 m. lapkričio 23 d. II m klasės mokinys Radvilas Pelanis dalyvavo ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto drauge su Nacionalinė moksleivių akademija rengtoje Ekonomikos olimpiadoje ir laimėjo PIRMĄ vietą.