Pasiekimai

Biologijos olimpiados miesto etapo pasiekimai

Sveikiname 53-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados savivaldybių etape dalyvavusius Vilniaus jėzuitų gimnazijos mokinius:
 
Jorūnę Budriūnaitę (II g)  - I vieta,
Bernadetą Savicką (II g)  - II vieta,
Rusnę Mackevičiūtę (I a) - II vieta,
Gytę Stakauskaitę (IV a)  - II vieta,
Mariją Narbutaitę (I a) - III vieta,
Augustą Rinkevičių (I a) - III vieta,
Tomą Babelį (II m) - III vieta,
Urtę Pangonytę (II g) - III vieta,
Mykolą Liaudanską (II g) - III vieta,
Ulą Gudavičiūtę (II g) - III vieta,
Dominyką Sudavičių (III a) - III vieta,
Radvilą Pelanį, (III c) - III vieta,
Urtę Pranckevičiūtę (IV a) - III vieta,
Roką Jankauską (II g) - Padėkos raštas,
Emiliją Kaminską (II g) - Padėkos raštas.



Kitos naujienos


28-12

2020

Lietuvos mokinių informatikos olimpiados Vilniaus miesto etape pasirodė ir prizines vietas užėmė šie VJG mokiniai:

Julius Puodžiūnas, I kl., I vieta
Jurgis Kemeklis, I kl., I vieta
Tomas Mindaugas Bivainis, I kl., I vieta
Matas Garbaravičius, II kl., I vieta
Tomas Babelis, II kl., II vieta
Kasparas Savickis, II kl., III vieta

21-12

2020

Sveikiname Tarptautiniame IT konkurse „Bebras“ dalyvavusius ir prizines vietas laimėjusius VJG mokinius:
Kristupą Čiurlionį, 5 kl. I vieta
Adomą Petrošių, 6 kl, III vieta
Dominyką Laucių, 7 kl., I vieta
Adomą Pauliką, 7 kl., III vieta
Gustą Pranckietį, III (11) kl., I vieta
Edviną Sudiką, III (11) kl., I vieta
Mokinių mokytojas Darius Bakšys

16-11

2020

Sveikiname Tomą Babelį (IIm), kuris laimėjo II vietą 10-ų klasių kategorijoje ISM ekonomikos ir verslumo konkurse, kurį organizavo ISM ir NMA. 

06-11

2020

Sveikiname
Bernadetą Savicką (IIg), užėmusią  1 vietą,
Matą Garbaravičių (IIm), užėmusį 2 vietą,
Gustą Bložę (Ia), užėmusį  3 vietą,
Jurgį Kemeklį (Ia), užėmusį 3 vietą,
Augustą Rinkevičių (Ia), olimpiadoje pelniusį pagyrimo raštą.

04-11

2020

Sveikiname 25-ojo Respublikinio prof. K. Baršausko fizikos konkurso nugalėtojus!

♦ Kristijonas Bernatonis Ia kl.1 vieta
♦ Jurgis Kemeklis Ia kl. 2 vieta
♦ Rokas Jakučionis Ia kl. 3 vieta
♦ Tomas Babelis IIm kl. 2 vieta
♦ Radvilas Pelanis  III kl. 3 vieta
♦ Bernadeta Savicka IIg kl. 4 vieta
♦ Kasparas Savickis IIm kl. 5 vieta
♦ Ieva Gudelytė III kl. 7 vieta