Pasiekimai

Chemijos olimpiados miesto etapo pasiekimai

Sausio 7 d. vyko Lietuvos mokinių chemijos olimpiados Vilniaus miesto etapas. Sveikiname puikiai pasirodžiusius mūsų gimnazijos mokinius!

I-okus:
Augustą Rinkevičių - II vieta
Jurgį Kemeklį - pagyrimo raštas

II-okus:
Bernadetą Savicką - I vieta
Jorūnę Budriūnaitę - I vieta
Tomą Babelį - II vieta
Matą Garbaravičių - II vieta
Mykolą Liaudanską - III vieta
Urtę Pangonytę - III vieta
Austėją Gegužytę - III vieta

III-iokę:
Ulą Bagdonaitę - III vieta




Kitos naujienos


03-02

2021

Norime pasidžiaugti IIh mokinės Kotrynos Marijos Vildžiūnaitės pasiekimais – Vilniaus miesto lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados 9–10 (I-II gimnazijos) klasių mokinių grupėje – I-oji vieta!

Linkime didžiausios sėkmės šalies etape.

29-01

2021

Mūsų I-IV klasių mokiniai dalyvavo 53-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados savivaldybių etape ir užėmė prizines vietas. Sveikiname:
Jorūnę Budriūnaitę (II g)  - I vieta,
Bernadetą Savicką (II g)  - II vieta,
Rusnę Mackevičiūtę (I a) - II vieta,
Gytę Stakauskaitę (IV a)  - II vieta,
Mariją Narbutaitę (I a) - III vieta,
Augustą Rinkevičių (I a) - III vieta,
Tomą Babelį (II m) - III vieta,
Urtę Pangonytę (II g) - III vieta,
Mykolą Liaudanską (II g) - III vieta,
Ulą Gudavičiūtę (II g) - III vieta,
Dominyką Sudavičių (III a) - III vieta,
Radvilą Pelanį, (III c) - III vieta,
Urtę Pranckevičiūtę (IV a) - III vieta,
Roką Jankauską (II g) - Padėkos raštas,
Emiliją Kaminską (II g) - Padėkos raštas.

28-12

2020

Lietuvos mokinių informatikos olimpiados Vilniaus miesto etape pasirodė ir prizines vietas užėmė šie VJG mokiniai:

Julius Puodžiūnas, I kl., I vieta
Jurgis Kemeklis, I kl., I vieta
Tomas Mindaugas Bivainis, I kl., I vieta
Matas Garbaravičius, II kl., I vieta
Tomas Babelis, II kl., II vieta
Kasparas Savickis, II kl., III vieta

21-12

2020

Sveikiname Tarptautiniame IT konkurse „Bebras“ dalyvavusius ir prizines vietas laimėjusius VJG mokinius:
Kristupą Čiurlionį, 5 kl. I vieta
Adomą Petrošių, 6 kl, III vieta
Dominyką Laucių, 7 kl., I vieta
Adomą Pauliką, 7 kl., III vieta
Gustą Pranckietį, III (11) kl., I vieta
Edviną Sudiką, III (11) kl., I vieta
Mokinių mokytojas Darius Bakšys

16-11

2020

Sveikiname Tomą Babelį (IIm), kuris laimėjo II vietą 10-ų klasių kategorijoje ISM ekonomikos ir verslumo konkurse, kurį organizavo ISM ir NMA.