Pasiekimai

Lietuvos mokinių fizikos olimpiados pasiekimai

Kovo 25–27 dienomis vyko 68-oji Respublikinė Lietuvos mokinių fizikos olimpiada. Dėkojame už didelį darbštumą, susikaupimą, smalsumą ir puikius rezultatus. Nuoširdžiai sveikiname visus dalyvius ir laimėtojus!

 1. Bernatonis Kristijonas (Ia) – I vieta
 2. Kemeklis Jurgis (Ia) – pagyrimo raštas
 3. Mackevičiūtė Rusnė (Ia) – pagyrimo raštas
 4. Jakučionis Rokas (Ia) – pagyrimo raštas
 5. Jasinskas Ignas (Ia)
 6. Rinkevičius Augustas (Ia)
 7. Savicka Bernadeta (IIg)
 8. Budriūnaitė Jorūnė (IIg) – pagyrimo raštas
 9. Babelis Tomas (IIm) – II vieta (atliko 11 kl. užduotis)
 10. Garbaravičius Matas (IIm) – pagyrimo raštas
 11. Savickis Kasparas (IIm) – III vieta
 12. Valatkevičius Rytis (IIm)
 13. Pelanis Radvilas (IIIm)
 14. Pranckietis Gustas (IIIm)
 15. Liubinas Rapolas (IIIm)
 16. Strazdas Emilis (IVc) – II vietaKitos naujienos


22-03

2021

Kovo 18-20 d. vyko 53-oji Respublikinė Lietuvos mokinių biologijos olimpiada. Labai džiaugiamės visų mūsų gimnazijos dalyvių gerais pasiekimais olimpiadoje, dėkojame jiems už ištvermę šiame žinių ir gebėjimų maratone ir sveikiname laimėtojus bei dalyvius!

16-03

2021

Kovo 3 d. vyko akademiko Jono Janickio chemijos konkursas, kuriame dalyvavo 21 gimnazijos mokinys iš 8 ir I–IV klasių. Net 8 gimnazijos mokiniai pateko į antrąjį konkurso etapą. Linkime jiems didžiausios sėkmės!

Daugiau informacijos apie konkursą bei į antrąjį etapą patekusių draugų vardų ieškokite čia: https://chemijoskonkursas.ktu.edu/#II_konkurso_etapas

12-03

2021

Kovo 11-ąją Vilniaus miesto meras R. Šimašius pasveikino šiųmečius Mažojo šv. Kristoforo laureatus. Vienas iš jų – IIIc klasės mokinys Radvilas Pelanis, kuriam apdovanojimas atiteko už laimėjimus tiksliųjų ir gamtos mokslų srityse bei už iškalbą debatuose.

09-03

2021

Ingeborga Aleliūnaitė (7c kl.) Lietuvos mokinių 7-ųjų klasių prancūzų kalbos konkurse „Je parle français et toi?“ užėmė I vietą. Mokinė atliko rašymo, skaitymo ir kalbėjimo užduotis kartu su 60 mokinių iš visos Lietuvos. Didžiuojamės ir sveikiname!

08-03

2021

Sveikiname Ulą Bagdonaitę (IIIa kl.), Lietuvos mokinių vokiečių kalbos olimpiados 11 kl. B2 lygio Vilniaus miesto etape užėmusią I vietą, ir Saulę Jakučionytę (IIIa), užėmusią III vietą.
Sveikiname Rimantę Stankevičiūtę (IIIb), Lietuvos mokinių vokiečių kalbos olimpiados 11 kl. B1 lygio Vilniaus miesto etape užėmusią III vietą.
Sveikiname 8a klasės mokinę Urtę Kazlauskaitę, užėmusią I vietą, ir 8a klasės mokinę Eleną Bernatonytę, užėmusią III vietą Lietuvos mokinių vokiečių kalbos konkurso Vilniaus miesto etape!