Pasiekimai

Geografijos olimpiados savivaldybių etapo pasiekimai

Pasidžiaukime kartu geografijos olimpiados dalyvių sėkmingu pasirodymu!
 
Savivaldybių etapo XXXIII geografijos 9-12 klasių mokiniams olimpiados II turas, kuris įvyko kovo 24 d., buvo sėkmingas mūsų gimnazijos merginoms – II g klasės mokinei Jorūnei Budriūnaitei ir IV a klasės mokinei Gytei Stakauskaitei.
 
Šiame olimpiados etape dalyvavo 204 mokiniai. Olimpiadoje buvo pateikta užduočių su įvairiomis iliustracijomis, diagramomis ir savaime aišku, žemėlapiais. Buvo pateiktos įvairaus pobūdžio užduotys. Be bendrųjų geografinių žinių gebėjimo (pvz.: mokėjimo orientuotis topografiniame žemėlapyje) reikėjo prisiminti ir pasaulio regionų išskirtinius bruožus.
 
Jorūnė Budriūnaitė užėmė III vietą, Gytė Stakauskaitė gavo padėkos raštą.
 
Sveikiname merginas ir linkime sėkmės klajojant po geografinių žinių labirintus bei sėkmingo dalyvavimo respublikinėje geografijos olimpiadoje.Kitos naujienos


30-03

2021

Kovo 25–27 dienomis vyko 68-oji Respublikinė Lietuvos mokinių fizikos olimpiada. Dėkojame už didelį darbštumą, susikaupimą, smalsumą ir puikius rezultatus. Nuoširdžiai sveikiname visus dalyvius ir laimėtojus!

22-03

2021

Kovo 18-20 d. vyko 53-oji Respublikinė Lietuvos mokinių biologijos olimpiada. Labai džiaugiamės visų mūsų gimnazijos dalyvių gerais pasiekimais olimpiadoje, dėkojame jiems už ištvermę šiame žinių ir gebėjimų maratone ir sveikiname laimėtojus bei dalyvius!

16-03

2021

Kovo 3 d. vyko akademiko Jono Janickio chemijos konkursas, kuriame dalyvavo 21 gimnazijos mokinys iš 8 ir I–IV klasių. Net 8 gimnazijos mokiniai pateko į antrąjį konkurso etapą. Linkime jiems didžiausios sėkmės!

Daugiau informacijos apie konkursą bei į antrąjį etapą patekusių draugų vardų ieškokite čia: https://chemijoskonkursas.ktu.edu/#II_konkurso_etapas

12-03

2021

Kovo 11-ąją Vilniaus miesto meras R. Šimašius pasveikino šiųmečius Mažojo šv. Kristoforo laureatus. Vienas iš jų – IIIc klasės mokinys Radvilas Pelanis, kuriam apdovanojimas atiteko už laimėjimus tiksliųjų ir gamtos mokslų srityse bei už iškalbą debatuose.

09-03

2021

Ingeborga Aleliūnaitė (7c kl.) Lietuvos mokinių 7-ųjų klasių prancūzų kalbos konkurse „Je parle français et toi?“ užėmė I vietą. Mokinė atliko rašymo, skaitymo ir kalbėjimo užduotis kartu su 60 mokinių iš visos Lietuvos. Didžiuojamės ir sveikiname!