Pasiekimai

Lietuvos mokinių matematikos olimpiados pasiekimai

Balandžio 1-2 dienomis vyko 69-oji Respublikinė Lietuvos mokinių matematikos olimpiada. Labai džiaugiamės puikiais rezultatais ir ypač nuolat augančia bei stiprėjančia gimnazijos matematikų bendruomene. Mokykloje sėkmingai veikia jaunesnių ir vyresnių klasių matematikų klubai, kuriuose mokiniai ne tik tobulėja, bet ir dalijasi savo patirties turtais su kitais. Sveikiname visus dalyvius bei laimėtojus ir labai dėkojame jiems už užsispyrimą, kantrybę ruošiantis, įdėtą darbą ir norą siekti dar daugiau!
 
Dominykas Laucius (7 kl., atliko 9 kl. užduotis) – III vieta
Jovilė Navickaitė (8 kl., atliko 9 kl. užduotis) – II vieta
Jurgis Kemeklis (Ia) – II vieta
Kristijonas Bernatonis (Ia) – III vieta
Dominykas Šatikas (Ia)
Augustas Rinkevičius (Ia)
Tomas Babelis (IIm) – II vieta
Matas Garbaravičius (IIm) – III vieta
Kasparas Savickis (IIm) – pagyrimo raštas
Radvilas Pelanis (IIIc) – III vieta
Gustas Pranckietis (IIIc) – pagyrimo raštas
Jokūbas Žitkevičius (IVc)
 
Remiantis šios olimpiados rezultatais Tomas Babelis (IIm) pakviestas dalyvauti Vidurio Europos matematikos olimpiadoje (MEMO). Kartu su Tomu joje Lietuvai atstovaus keturi mokiniai iš Kauno (net du iš Kauno jėzuitų gimnazijos) ir vienas mokinys iš Klaipėdos. Linkime ištvermės ruošiantis ir sėkmės olimpiadoje!Kitos naujienos


01-04

2021

Savivaldybių etapo XXXIII geografijos 9-12 klasių mokiniams olimpiados II turas, kuris įvyko kovo 24 d., buvo sėkmingas mūsų gimnazijos merginoms – II g klasės mokinei Jorūnei Budriūnaitei ir IV a klasės mokinei Gytei Stakauskaitei.

30-03

2021

Kovo 25–27 dienomis vyko 68-oji Respublikinė Lietuvos mokinių fizikos olimpiada. Dėkojame už didelį darbštumą, susikaupimą, smalsumą ir puikius rezultatus. Nuoširdžiai sveikiname visus dalyvius ir laimėtojus!

22-03

2021

Kovo 18-20 d. vyko 53-oji Respublikinė Lietuvos mokinių biologijos olimpiada. Labai džiaugiamės visų mūsų gimnazijos dalyvių gerais pasiekimais olimpiadoje, dėkojame jiems už ištvermę šiame žinių ir gebėjimų maratone ir sveikiname laimėtojus bei dalyvius!

16-03

2021

Kovo 3 d. vyko akademiko Jono Janickio chemijos konkursas, kuriame dalyvavo 21 gimnazijos mokinys iš 8 ir I–IV klasių. Net 8 gimnazijos mokiniai pateko į antrąjį konkurso etapą. Linkime jiems didžiausios sėkmės!

Daugiau informacijos apie konkursą bei į antrąjį etapą patekusių draugų vardų ieškokite čia: https://chemijoskonkursas.ktu.edu/#II_konkurso_etapas

12-03

2021

Kovo 11-ąją Vilniaus miesto meras R. Šimašius pasveikino šiųmečius Mažojo šv. Kristoforo laureatus. Vienas iš jų – IIIc klasės mokinys Radvilas Pelanis, kuriam apdovanojimas atiteko už laimėjimus tiksliųjų ir gamtos mokslų srityse bei už iškalbą debatuose.