Pasiekimai

Vilniaus m. 5-8 kl. biologijos olimpiados pasiekimai

Kovo 24 d. vyko Vilniaus miesto 5-8 klasių biologijos olimpiada. Sveikiname dalyvius bei laimėtojus:

Ainė Rimavičiūtė (5e kl.) - pagyrimo raštas
Kneipferavičiūtė Unė (5c kl.)
Jakiūnaitė Agnė (6b kl.) - II vieta
Makauskytė Luknė (6d kl.) - pagyrimo raštas
Balčiūnas Titas (7b kl.) - I vieta
Žaliukas Laurynas (7e kl.) - II vieta
Kazlauskas Linas (8d kl.) - pagyrimo raštas
Aliulytė Gileta (8c kl.)

Linkime sėkmės III etape Agnei, Titui bei Laurynui.Kitos naujienos


12-04

2021

Nacionaliniame mėgstamiausio patiekalo video konkurse, kurį organizavo Lietuvos vokiečių kalbos mokytojų asociacija, bendradarbiaudama su Goethe's institutu, savo amžiaus grupėje dvi antrąsias vietas laimėjo mūsų gimnazijos šeštokai - Augustas Binkis ir Mantas Merkys, o dvi trečiąsias vietas pasidalino Pavel Murashov ir Martynas Černiauskas. Sveikiname nugalėtojus!!!

06-04

2021

Balandžio 1-2 dienomis vyko 69-oji Respublikinė Lietuvos mokinių matematikos olimpiada. Labai džiaugiamės puikiais rezultatais ir ypač nuolat augančia bei stiprėjančia gimnazijos matematikų bendruomene. Mokykloje sėkmingai veikia jaunesnių ir vyresnių klasių matematikų klubai, kuriuose mokiniai ne tik tobulėja, bet ir dalijasi savo patirties turtais su kitais. Sveikiname visus dalyvius bei laimėtojus ir labai dėkojame jiems už užsispyrimą, kantrybę ruošiantis, įdėtą darbą ir norą siekti dar daugiau!

01-04

2021

Savivaldybių etapo XXXIII geografijos 9-12 klasių mokiniams olimpiados II turas, kuris įvyko kovo 24 d., buvo sėkmingas mūsų gimnazijos merginoms – II g klasės mokinei Jorūnei Budriūnaitei ir IV a klasės mokinei Gytei Stakauskaitei.

30-03

2021

Kovo 25–27 dienomis vyko 68-oji Respublikinė Lietuvos mokinių fizikos olimpiada. Dėkojame už didelį darbštumą, susikaupimą, smalsumą ir puikius rezultatus. Nuoširdžiai sveikiname visus dalyvius ir laimėtojus!

22-03

2021

Kovo 18-20 d. vyko 53-oji Respublikinė Lietuvos mokinių biologijos olimpiada. Labai džiaugiamės visų mūsų gimnazijos dalyvių gerais pasiekimais olimpiadoje, dėkojame jiems už ištvermę šiame žinių ir gebėjimų maratone ir sveikiname laimėtojus bei dalyvius!