Pranešimai

Gimnazijos kalnų slidininkai - Lietuvos mokyklų žaidynių nugalėtojai!

Vasario 4 d. "Snow Arena Druskininkai" vykusiose Lietuvos mokyklų žaidynių kalnų slidinėjimo varžybose triumfavo mūsų gimnazijos mokiniai - Oskaras Karlavičius (6c) ir Eglė Augustaitytė (11c). Sveikiname mokinius, jų tėvelius ir trenerius ! Visada labai smagu šalia mūsų geriausių sportininkų pavardžių varžybų protokoluose matyti užrašą: Vilniaus jėzuitų gimnazija.
Varžybos vyko LTeam olimpinio žiemos festivalio metu, kuris šiais metais išaugo į didelį tarptautinį renginį, sutraukusį daug dalyvių, nuo mažiausiųjų iki senjorų. Visą dieną Druskininkuose vyko įvairios varžybos mėgėjams ir profesionalams.
Lietuvos mokyklų žaidynių kalnų slidinėjimo finalinėse važybose dalyvavo 57 merginos ir 74 vaikinai. Buvo rungtyniaujama trijose amžiaus grupėse: U12 (vaikai iki dvylikos metų amžiaus), U14 ir U20. Kalnų slidinėjimo varžyboms buvo įrengta viena slalomo giganto trasa su 15 vartų, kuriuos visi sportininkai turėjo teisingai apvažiuoti kuo didesniu greičiu. Ne visiems dalyviams pavyko teisingai įveikti trasą. Galutinėje rezultatų lentelėje taškus pelnė tik sėkmingai trasą įveikę sportininkai. Oskaras parodė puikų laiką ir 0,14 sek. aplenkęs artimiausią varžovą, nugalėjo U16 amžiaus grupėje. Eglė triumfavo U20 grupėje, antrą vietą aplenkusi daugiau nei 2 sek. Abiejų mūsų kalnų slidininkų rezultatai yra absoliučiai geriausi ir tarp visų varžybų dalyvių. 
Kartu su Oskaru ir Egle džiaugiamės pergalėmis ir prisijungiame prie jų  kvietimo išbandyti kalnų slidinėjimą, juk už lango dar žiemą ! Linkime Eglei greičiau išsigydyti sportines traumas, o Oskarui neprarasti čempioniško greičio ir likusią sezono dalį.
 
 Kitos naujienos


13-01

2017

Kviečiame dalyvauti VJG mokinių šachmatų turnyre. Jo iniciatoriai - XIX laidos gimnazijos abiturientų tėveliai - įsteigė pinigines stipendijas stipriausiems turnyro žaidėjams. Registruokitės

13-01

2017

Skelbiame meninio skaitymo konkurso rezultatus.

12-01

2017

Miesto rotušėje įteikti 2016 m. Vilniaus m. sporto apdovanojimai. Sportiškiausia Vilniaus mokykla pripažinta Vilniaus jėzuitų gimnazija ir apdovanota prizu – pergalės pamatų plyta. 

11-01

2017

Naujais 2017 Viešpaties metais ir vėl kviečiame visus kartu švęsti Eucharistiją, kaip broliai ir seserys susirinkime bendrystėje su savo maldomis, padėkomis ir troškimais. 
Labai laukiame visų Šv. Mišiose trečiadienį, sausio 18 d., 18 val.  gimnazijos koplyčioje (įėjimas iš gatvės nuo stadiono pusės). Po jų kviečiame agapei.

 „Jūs pažinsite tiesą, ir tiesa padarys jus laisvus“ (Jn  8, 32)

11-01

2017

Sausio 12 dieną, po 7 pamokų, Didžiojoje salėje vyks Meninio skaitymo konkursas. Kviečiame palaikyti draugus ir pasiklausyti kitų deklamuojamų kūrinių.