Pranešimai

Veidu į muziką..

Spalio 18 dieną (kaip sakė pati viešnia, po labai ilgo laiko) mūsų gimnaziją aplankė alumnė Gabrielė Vilkickytė ir mūsų klubas „Veidu į jūrą“ šį kartą atsisuko... veidu į muziką. Muziką, kuriai žodžius ir melodiją rašo pati Gabrielė, įkvėpta meilės pasauliui, kelionėms, praeiviams... Kalbėjome apie įvairius dalykus. Gabrielė pasakojo apie mokyklos laikus, apie dalyvavimą dainos užsienio kalba konkurse, apie Kairos rekolekcijas, įsisupimus į paltą galiniame suole svajojant, kaip ateityje kurs muziką. Prisiminė, kaip mokiniai Palangoje dovanojo jai nuoširdžiausius apkabinimus, pasidalino įspūdžiais apie kelionę į Peru, kas ją vis kelia aukštyn... Visgi neįmanoma nepastebėti, kokią gražią įtaką jai padarė mūsų gimnazijos, jėzuitiškas mokymas. Tai atsispindi ir Gabrielės kūryboje, kuri yra be galo asmeniška, intymi, nuoširdi. Galų gale ir tas naivumas, kuris jau gana retas šiais laikais, puošia ir suteikia jos asmenybei išskirtinumo. Taip įkvėpti, stengtis padaryti viską dėl geriausio rezultato ir kartais gal net pačiai stebėtis pajautus, kaip kitus paslapčia pravirkdo tavoji kūryba, gali tik labai jautrus žmogus. Nemeluojantis nei sau, nei kitiems. Gražu, jog Lietuvoje ima augti talentingas, nuoširdus jaunimas, galintis įkvėpti kitus didesniems, kilnesniems tikslams. Keliaujantis ir norintis pamatyti pasaulį kitokiomis akimis. Pamatėme tikrą Gabrielę, svajojančią, alsuojančią gyvybe ir ramybe.

Ramybė (tai Gabrielės pseudonimas) alsuoja ramybe įkvėpdama ir mus... Atsigręžti veidu į jūrą.

Monika Juchnevičiūtė IIIb, Gabrielė Dužinskytė IVc

 
Kitos naujienos


20-10

2017

Spalio 24 d. bus trumpinamos pamokos.

15-10

2017

Mieli VJG bendruomenės nariai,

LR ambasada Ukrainoje prašo pagalbos organizuojant Ukrainos studentų  vizitą Lietuvoje spalio 26 – 30 dienomis.  Reikalingos 9 šeimos, galinčios apgyvendinti studentus (5 merginos ir 4 vaikinai). Bendrystės kalbos: anglų arba rusų. Pageidautina, kad šeimos augintų gimnazijos klasėse besimokančius mokinius.

11-10

2017

Kelionė buvo orientuota į LDK laikotarpio istoriją bei paveldą, dabartinės Baltarusijos pažinimą. Kelionės metu lankėme Vakarinė Baltarusijos teritoriją, kuri savo ruožtu yra „vakarietiškiausia“, čia gausiausiai būta ir išlikę LDK laikotarpio paveldo objektų. Kelionės maršrutas apėmė tiek tipinius, tiek išskirtinius XIII-XVIII a. fortifikacinės bei rezidencinės architektūros, skirtingų konfesijų sakralinius objektus. Kelionės metu aplankėme gausybę LDK pilių ir įspūdingiausių didikų rezidencijų, faktines skirtingo laikotarpio LDK sostines – Nesvyžių bei Gardiną.

11-10

2017

Sveikiname Juozapą Ivanauską (IIc), Joną Gajdosiką (IIa), Justą Petrulį (IIIa), Emiliją Barteškaitę (IVb) ir Tomą Dundulį (IVa), VJG komandos narius, puikiai pasirodžiusius Lietuvos mokinių komandinėje matematikos olimpiadoje prof. Jono Kubiliaus taurei laimėti. 

09-10

2017

Sveikiname Vilniaus universiteto 5-8 klasių matematikos olimpiados prizininkus...