Pranešimai

100 metų – 100 iniciatyvų

100 metų – 100 iniciatyvų! Džiaugiamės, kad sausio-vasario mėn. net 138 šeimos (160-ties vaikų tėvai) įsitraukė į VJG įgyvendinamą Tėvų geradarystės programą! Jos tikslas - padrąsinti ir sutelkti tėvus prisidėti prie gimnazijos misijos įgyvendinimo. Ir čia svarbu ne tik įsipareigojimai, bet didesnis įsitraukimas į gimnazijos gyvenimą bei mūsų vaikų visapusišką auklėjimą ir tobulėjimą. Tėveliai įsipareigojo prisidėti prie VJG iniciatyvų ir projektų įvairiomis formomis, ne tik finansinėmis lėšomis, tarkim, padedant įvairiais darbais gimnazijos renginiuose, rekolekcijų metu, teisinėmis ir kitomis konsultacijomis, vertimo, transporto nuomos, filmavimo, ūkio, staliaus darbais ir kt. Taip pat tėveliai pasiūlė tokių reikalingų gimnazijai prekių kaip 3D spausdinimo medžiagos, popierius, cheminės medžiagos ir fizikiniai matavimo prietaisai laboratorijai, dažai ir kitos statybinės medžiagos naujajai bibliotekai, gipsiniai modeliai, knygos ir kt. Kai kurie tėveliai džiaugėsi galėdami prisidėti prie sielovadinės jėzuitų veiklos, paremiant knygų leidybą. Startavusios programos dėka atsirado tėvelių, norinčių paremti Jaunų mokytojų rėmimo fondą bei įrengti klasę pagal suomiškąjį ugdymo pavyzdį. Nemažai tėvelių įsipareigoja ir toliau aukoti Solidarumo fondui bei kitomis formomis remti šeimas, patiriančias materialinių  sunkumų. Visos išvardintos sritys – labai svarbios ir reikalingos įgyvendinti tuos darbus, kuriuos užsibrėžėme. Visi tėveliai, kurie dar nespėjo užpildyti Tėvų geradarystės programos anketų, galite tai padaryti dabar (anketa prisegama). Tegul Lietuva mumis didžiuojasi!
Kitos naujienos


06-03

2018

Vilniaus jėzuitų gimnazija pasirašė sutartį su NEC dėl Nacionalinio mokinių pasiekimų patikrinimo (NMPP) vykdymo 2018 m. Tyrime dalyvauja 6 ir 8 klasės. Mokiniai testus laikys pagal NEC patvirtintą testavimo tvarkaraštį.

05-03

2018

Klasikų Asociacija (Societas Classica) organizavo respublikinę Lotynų kalbos olimpiadą ir Antikos kultūros konkursą.
Sveikiname Antaną Benediktą Alekną (IIIa), tapusį antikos kultūros konkurso nugalėtoju.

 

26-02

2018

Kovo trečioji – Gimnazijos diena. Tai mūsų džiaugsmingo buvimo kartu padėkos laikas.

9:00–10:50 – Šv. Kazimiero šventės dirbtuvės 5–IV klasių mokiniams gimnazijoje.
11:00–12:00 – Šv. Mišios Šv. Kazimiero bažnyčioje. Kviečiame ir šeimas švęsti drauge. Vadovauja vysk. Darius Trijonis. Gieda gimnazijos choras „Krantas“. 
Po Šv. Mišių bus laikas skirtas gimnazijos alumnų ir mokytojų susitikimams, bendravimui.

26-02

2018

Sausio 26-28 dienomis Taline, Estijoje, vyko tarptautinis debatų turnyras anglų kalba English College Open 2018, kuriame dalyvavo 4 Vilniaus jėzuitų gimnazijos komandos. Debatininkai iš anksto turėjo pasiruošti bylas keturiems iš šešių debatų, temomis: "TH, as the international community, supports Donald Trump's America First foreign policy stance" ir "THBT state funded venture capital should prioritize female headed technology startups". Turnyro metu...

19-02

2018

Minėdami Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį, kviečiame dalyvauti naujoje programoje „100 metų - 100 iniciatyvų“, siekiančioje suburti mūsų bendruomenes mažiems ir dideliems geriems darbams! 

Programoje dalyvauti ir siūlyti idėjas bei savo pagalbą kviečiame Vilniaus jėzuitų gimnazijos (VJG) mokinių, mokytojų, alumnų, tėvų ir šv. Kazimiero (jėzuitų) bažnyčios bendruomenių narius.