Pranešimai

Tėvų geradarystės programos renginys – SUSITIKIMAS „DALINDAMIESI AUGAME“

Mieli tėveliai,

Kviečiame Jus į II-ąjį Tėvų geradarystės programos renginį – SUSITIKIMĄ „DALINDAMIESI AUGAME“, kuris įvyks kovo 22 d. 18:00 val.

Susitikimo tikslas – susitikti ir kartu pasidžiaugti gimnazijos vaikų talentais ir pasiekimais, dėl kurių ir įgyvendiname Tėvų geradarystės programą. Visi programoje įvardyti ir įgyvendinami projektai bei iniciatyvos yra skirti ugdyti visavertes asmenybes, padėti augti vaikų gebėjimams ir talentams bei  kurti aplinką, tinkamą jų skleidimuisi.

Susitikimo pradžioje pristatysime Tėvų geradarystės programos pirmuosius vaisius, trumpai apžvelgsime įgyvendinamas iniciatyvas ir projektus, ragindami dar nedalyvaujančius programoje tėvelius prisijungti ir tapti gimnazijos misijos bendradarbiais. Antroji susitikimo dalis bus skirta pasidžiaugti vaikų pasiekimais ir talentais mokslo, meno ir įvairių iniciatyvų įgyvendinimo srityse. Tai, kuo turtingi, dalinsis patys vaikai.

Kvietimą rasite prisegtuke. Prašome registruotis į renginį iki kovo 18 d.(sekmadienio) šioje formoje. Dėkojame.
Kitos naujienos


09-03

2018

Vilniaus jėzuitų gimnazija ieško valytojo (-s). Reikalavimai..

07-03

2018

Vilniaus jėzuitų gimnazijai nuo 2018 m. balandžio 9 d. reikalingas psichologas. Reikalavimai ...

07-03

2018

100 metų – 100 iniciatyvų! Džiaugiamės, kad sausio-vasario mėn. net 138 šeimos (160-ties vaikų tėvai) įsitraukė į VJG įgyvendinamą Tėvų geradarystės programą! Jos tikslas - padrąsinti ir sutelkti tėvus prisidėti prie gimnazijos misijos įgyvendinimo. Ir čia svarbu ne tik įsipareigojimai, bet didesnis įsitraukimas į gimnazijos gyvenimą bei mūsų vaikų visapusišką auklėjimą ir tobulėjimą.

06-03

2018

Vilniaus jėzuitų gimnazija pasirašė sutartį su NEC dėl Nacionalinio mokinių pasiekimų patikrinimo (NMPP) vykdymo 2018 m. Tyrime dalyvauja 6 ir 8 klasės. Mokiniai testus laikys pagal NEC patvirtintą testavimo tvarkaraštį.

05-03

2018

Klasikų Asociacija (Societas Classica) organizavo respublikinę Lotynų kalbos olimpiadą ir Antikos kultūros konkursą.
Sveikiname Antaną Benediktą Alekną (IIIa), tapusį antikos kultūros konkurso nugalėtoju.